• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
6
MFC Puanı
250
Merhaba,
İsmim Deniz, Malatyalıyım. Sigortalı bir işim var. Yol + yemek dahil açlık sınırının biraz üzerinde gelirim var. Boş zamanlarımda resim yapıyorum bol bol. Haftada bir sinemaya giderim. Bir süre önce sevdiceğimden! ayrıldım. Neden ayrıldığımızı hala kavrayamadım. Aslında o bana baya detaylı izah etti ama "sorun bende değil, ondaymış". Bu içime baya bir su serpti. Sorun bende de olabilirdi. Her neyse yolu açık olsun demiyorum.

Hoş buldum :u30

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

Merhaba;Hoşgeldin : )
Keyifli forumlar.

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Hoşgeldiniz @LorDKraToS güzel bir giriş olmuş... Megaforum ailemizde yer alman bizleri sevindirdi dediğin gibi aktif bir forumumuz var seninde aktifliğin ile canlanacağından eminiz
Saygılar, Keyifli forumlar...

Enes

MFC Üyesi
Konular
885
MFC Puanı
8,610
Hoşgeldiniz

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
23,030
Hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...