• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Microsoft, Surface Pro 4 Tabletleri İndirime Gidiyor

Sentinus

MFC Üyesi
Konular
3,490
MFC Puanı
7,510
Aralık ayı içerisinde Surface Pro 4 için indirim müjdesi verildi. İşte detaylar.

microsoft-surface-pro-4-tabletleri-indirime-gidiyor-1481283102.jpg
Diğer perakendeciler gibi Microsoft da "Fırsatların 12 Günü" adı verilen bir kampanyayla aktif olmuştu. İndirim günlerinin dördüncü gününde ve yazılım devi Xbox One oyunları, PC'ler ve dizüstü bilgisayarları için yüksek indirimler sunduktan sonra Surface Pro 4 tabletlerin fiyatını da düşürdüğünü duyurdu.
Surface Heyecan Yaratıyor!
Surface Pro 4 ile birlikte tablet sektöründe de fark yaratmaya başlayan Microsoft, özelikle Surface serisi ile heyecan uyandırıyor. Microsoft cihazın her versiyonunda 150 ila 200 Dolar arasında değişen fiyat indirimleri sunuyor. Bu bakımdan yüksek indirimlerden yararlanabilmek mümkün durumda. Ancak en çok ilgi ve dikkat çeken indirim, Surface Pro 4'ün en temel sürümünde oldu. Normal fiyatın % 28 oranında indirime gidilmesi tabletlerin her zamankinden daha ucuz bir şekilde satın alınmasını sağlıyor. Yurtdışından ürün getirebilecek ya da yurtdışından ürünü satın alabilecek kişiler için de Türkiye’de kuşkusuz Surface Pro 4 indirimleri makul duruyor.
Surface Pro 4 Teknik Özellikleri Neler?
Cihazın 12,3 inç'lik PixelSense dokunmatik ekrana sahip olması ve Intel Core m3 işlemci, 128 GB SSD ve 4 GB RAM kullanması tablet için çok iyi bir seçenek yaratıyor. Sadece bugün itibari ile geçerli olacak indirimde gün sonuna kadar indirimlerden yararlanmak mümkün.
veteknoloji

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Surface serisini aşırı pahalı ve kullanışsız buluyorum. :smile:

Konular
14
MFC Puanı
170

O ısırığım hikayesi şu..
Hristiyan inancına göre Adem, Havva yüzümden elmadan bir parça ısırdığı için cennet kovulmuştur.
Oradaki logoda onu işaret ediyor. :smile:

:) aslında dimi Macintosh turu elma daha hoş bence ısırılmamıs hali :D tesekurler bilmeyen kardesler için aydınlanma vesilesi oldun da derdim hikayesi değil itici geliyor bana bilmiyorum sebebide yok ondan dedim