Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Muskalar

NunveyLa

ßir Tarafta güLüşün var,Sırtımda kanLı ßıçağın..
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    20 Ara 2012
  • Mesajlar
    4,156
  • MFC Puanı
    312
  • MFC Seviyesi

İYİ NİYETLERLE YAPTIRILAN BÜYÜLER VE MUSKALAR TEHLİKELİ OLABİLİRLER Mİ?


Bazı kişilerin enerjileri, bir takım enerjetik çalışmalar yapan insanlara çok çekici gelir. Bulduklarında, bu enerjilere bir şekilde kanca atarlar ve kişilerin enerjilerini kullanırlar.

Şimdi size bu anlatacaklarım korkunç gelebilir; ama nasıl ki virüs, mikrop, bakteri ve parazitlerden kendimizi korumak adına hoşlansak da, hoşlanmasak da, haberdar olmak durumundaysak; aynı şekilde gözle göremediğimiz enerji düzenleri hakkında da birşeyler bilmemiz şarttır.

Toplumumuzda, cinlerle-büyülerle uğraşan ve muskalar yazan ve hoca olarak adlandırılan bazı kişilere (hepsinin bu şekilde olduğunu söylemiyorum) koruyucu muska yaptırmak veya evliliğini kurtarmak, evlenebilmek ya da işlerini açtırmak gibi nedenlerle giden insanların ne kadar tehlikeli bir duruma düştüklerini sunumlarda birçok defa gördük.

Yardım almak için hocaya giden bu kişilerin (özellikle de enerjileri güçlü olanların) yaşam enerjilerini hocaların ele geçirdiklerini ve ele geçirdikleri kişilerin enerjilerini kendilerini güçlendirmek, istedikleri güç alanlarına girmek, kısaca kendi çıkarlarına kullanmak için yönlendirdiklerini Kökcanlandırmak sunumlarında defalarca deneyimledik.

Bu tarz hocalara özel bir isimle sesleniyorum, ama burada bu ismi yazamayacağım… Sizin hayal gücünüze bırakıyorum…

Tekrardan belirtmek istiyorum: Çok değerli hocalarımız vardır. Burada tüm hocaları bu grubun içine koymuyorum. Ama sizlere, özellikle gittiğiniz yerlerde bilmediğiniz alanlarla ilgili iyilik adına büyüler yaptırırken veya herhangi bir enerji alanına inisiye olurken daha dikkatli olmanızı öneriyorum.

Bu Pazar günü de benzer bir hikayeyle karşılaştım. Ankara’dan bir gencin sunumunu açtım. Ablası, sunum açmam için beni aradı. Genci tanımıyorum ve hakkında da herhangi bir şey bilmiyordum.

Sunumda, delikanlının üzerinde büyüler olduğunu, ama büyüyü yardım almak amacıyla gittiği hocanın yapmış olduğunu ve kişinin alanını negatif bir enerji varlığının kullanması için o varlığın hizmetine verdiğini gördüm.

Ablası ile konuşup, kardeşinin durumunu anlattığımda, sunumda ortaya çıkanların doğruluğunu onayladı. Kardeşi kötü bir durumda olduğu için psikolojik desteğin yanı sıra hocalara da götürüldüğünü söyledi.

Kardeşin bu kadar kötü durumda olmasının aslında büyülerden değil, genetikten aldığı lanetten ve bedduadan kaynaklandığını ayrıca sunum bize sergiledi.


Atalarından biri, en fazla 16 yaşında olan bir kıza tecavüz edip, sonrasında da onu parçalayarak öldürmüş. Bunun laneti ve bedduası ise, torunun mirası olmuş. Delikanlının yaşadığı içsel sıkıntıların aslında nedeni buymuş.

Aile, çocuklarının içsel bir sıkıntı içinde olmasından dolayı şifa bulacak niyetiyle gittiği hocalardan birinin çocuğa yaptığı büyü ile onun içalanını tümüyle kendi yönetimine almış.

Herhangi bir insandan yardım alacağınız veya bir enerjiye inisiye olacağınız zaman arada gizliden bir anlaşma yapılmış olur. Bu bir bakıma vekalet vermektir. Bu anlaşmaya göre yardım isteyen veya enerjiye uyumlanacak olan kişi tümüyle kendisini ve enerjisini karşısındaki insana açarak karşısındakinin, kendi içalanlarına girmesine izin verir. Aynı şey fal baktırılırken de olur.

Burada yapılması gereken, aynı anlaşmalar gibi, uygulamanın zamanla,şartlarla ve niyetle sınırlandırılmasıdır. Yani kendi içalanını açan kişi daha bilinçli olup karşısındaki insanın sadece o an ve içalanlarında sadece bu noktalara kadar giriş yapabileceği şartlarını niyetiyle ortaya koymalıdır ve “diğer alanlarım kişiye kapalıdır” demelidir.

Bu enerji alanlarında pozitif gibi gözüken her şey, maalesef pozitif değildir. Sevgiyi ağzına alan ve güzel sözler söyleyen herkes maalesef yüreğinde sevgi taşımaz.

Bunları okumak hoşunuza gitmeyebilir, ama inanın böyle sorunlara bilmediğinizden dolayı bulaşmak ve sorunları yaşamak esas hiç mi hiç hoşunuza gitmez. Bu nedenle ayaklarınız yere daha sağlam basmalıdır ve bilincinize, aklınıza, yaşamınıza sahip çıkmanız en doğrusudur. Bahsettiğim gibi enerji alanınızı kime açıyorsanız, hangi niyetle açıyorsanız, zaman ve niyetle açılımınızı sınırlayın….

Yaradan irademizle ve bilincimizle kendimizi koruyacak gücü bize verdi…Yeter ki onu kullanalım….

Algılarınıza, duygularınıza, zihninize, bedeninize, yaşamınıza ve dünyanıza sahip çıkmanız dileğiyle…
 
Üst Alt