• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Özgürlük Yönünden "Kadınlar İstedikleri Gibi Giyinebiliyor Mı?"

Sizler bu durumu gerçekçi buluyor musunuz.?

• EVET

Kullanılan: 2 33.3%
  • HAYIR

• %50 EVET %50 HAYIR

• Kullanılan toplam oy
    6

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,420
Kesinlikle istedikleri gibi giyinemiyorlar :/ Daha önce de yazmışım buraya ama tekrar yazayım;

Pek çok ailede ne yazık ki kısıtlamalar mevcut evet, bunun yanı sıra istedikleri gibi giyinseler bile bu sefer yadırganmaya, tacizlere, cık cık'lara maruz kalıyorlar. İş yemeğine elbise giyip sokağa çıkınca duyduğum kelimeleri aklım almamıştı (((:)) Bu arada sadece erkekler olarak düşünmeyin, kimseyi zan altında bırakmak istemem. Kadınlar, yaşlılar da dahil aslında.

İstedikleri gibi'den kastım illa açık değil, hoş ne giyersek yaşıyoruz bunları ama açık olmak, kapalı olmak, dar giyinmek, bol giyinmek ne fark eder? Bırakın istediğimizi yapalım ya. Ben laflara vs aldırmam, tacizci dövmüşlüğüm de çok ama herkes böyle olmadığı için korkup farklı biçimde çıkabiliyo. Üzücü. İçlendim yine.

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,520
Evet tâbi ki