• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ona delice aşık olduğunuzun 8 işareti.

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
1-O kişinin mükemmel olduğunu düşünürsünüz
Birine aşık olduğunuz zaman, o insanın size karşı yanlış yapmayacağını düşünürsünüz. Çoğu şeyi olduğu gibi görmezsiniz ve partnerinizi 'mükemmel biri' olarak tanımlarsınız. Onun kusurları sizin için yok gibidir.

2-Artık kendiniz değilsinizdir
Delice aşık olduğunuzda, hoşlandığınız kişiye karşı davranışlarınız değişir. Hatta bazen asla yapmayacağınız şeyleri bile yapabilirsiniz. Kendinizi değiştirmeye çalışırsınız. Ama dikkat; bu oldukça kötü sonuçlara neden olur.

3-Söylediği veya yaptığı şeyleri sorgulamazsınız
Aşık olduğunuzda, çoğu zaman sevdiğiniz kişinin tuhaf davranışlarını görmezden gelirsiniz. Gizli şeyler yapsa da ondan asla şüphelenmezsiniz.

4-Sizi kontrol etmesini istersiniz
Delicesine aşık olduğunuzda, aksi halde olduğundan çok daha kıskanç olursunuz. Bu kişinin kontrolünde olmak ve size ait olmasını istersiniz. Takım olmak yerine, tam kontrol istersiniz.

5-Bağlantınız konusunda güvensizsiniz
Şu anda bir ilişkiniz olsa da, bu kişinin her an kalbinizi kırabileceğini düşünüyorsunuz. Çok fazla güvensiz duygu çevrenizde dolanıyor.

6-Olaylara mantıklı bir bakış açısıyla bakmıyorsunuz
Delicesine sevdiğinizde, ilişkinin sonunun kötü bileceğini bilseniz bile o kişiyle beraber olmak istersiniz. Bu durum uzun soluklu sorunlara yol açar. Olaylara mantık çerçevesinde bakmazsınız.

7-Ağır duygular beslersiniz
Partnerinize karşı hissettiğiniz duygular altında ezilirsiniz. Bu kişiyi çok düşünüyorsunuz ve karnınızdaki kelebekleri sallayamıyorsunuz. İstediğinizi elde edene kadar da bu şekilde hissedeceğinizin farkındasınız.

8-Dünyan onun çevresinde döner
Birisine aşık olduğumuzda, dünyamız onların etrafında dönmeye başlar. Başka kimseyi düşünmüyorsunuz ve tek yapmanız gereken bu kişiyle ilgili planlar yapmak. Ona karşı oldukça takıntılısınız.

L

Lively

''Öyle ki hemen her erkek, bilip görmediği, bu yüzden hayal etmek zorunda kaldığı kadınları kendi pembe hülyalarıyla bir kez süsleyince, onlarla karşılaştıktan sonra bile gerçeği değil, bu süsleri görmeye devam ederdi.''
İhsan Oktay Anar Efrasiyabın Hikayeleri
kitapta erkek diyor pek tabi kadın da koysak değişeceğini sanmıyorum. 8 tane sebep fazla geldi bana, 1 tane sebep var ben süsledim, delice aşk bizim kendi süslerimizin sonucu.

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
Zaten aşk başlı başına nedir?

aşk beraberlik midir illa ki ?
Belkide aşk ayrı kalmakken aşktır ..
Belki de özlemdir..

Ama neticesinde , ömrü sonsuz değildir ..