• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Online Zeka Testi Lazım Bana, Nasıl Bulabilir Ve Yapabilirim Testi Kendime...!!?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Online Çoklu Zeka Testi [Tavsiye....!]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------:

Merhabalar

1638736159456.png

Ekran Görüntüsü verilen site ile kendinizin zeka türünü ölçebilir ve bunu aşağıda resimde verilen Zeka Türleri göre belirleyebilirsiniz.

1638736321112.png

Web Sitesi;
Kod:
https://www.mentalup.net/blog/coklu-zeka-testi

Benim (TRWE_2012) Zeka Tür Sonuçlarım aşağıdadır.

Sözel-Dilsel Zekâ: %78
Matematiksel-Mantıksal Zekâ: %98
Uzamsal-Görsel Zekâ: %95

Müziksel-Ritmik Zekâ: %55
Doğasal Zekâ: %83
Sosyal Zekâ: %53
Kinestetik-Bedensel Zekâ: %63
İçsel Zekâ: %90

Bunlarda yukarıdaki sonuçların çubuk bar grafiği.....

1638737511506.png

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Bu web sitesini, farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.Mesela....

1.Anne ve Baba'sınız , evladınızın zeka'sı ölçmek istiyor , böylece çocuğu yetenekleri doğrultusunda bir mesleğe yönlendirmede işe yarar

2.İşverensiniz, eleman alacaksınız, değerlendirme aşamasında işe yarar...

3.Evlenmek üzere olan erkek yada kadın için , eşi olacak kişinin zeka düzeyini öğrenmek için birebir'dir.

4.İlk Öğretim Sınıf öğretmenisiniz, bu değerlendirme ile çocukların öğrenme ve kavrama yeteneklerini geliştirebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi site'deki zeka testi her yönden işe yarar , online bir uygulama.....

Son düzenleme:

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Soruların cevaplarını biliyorum ?? bu kadar zeka fazla ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...