• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Onur Akay'dan İlginç Savunma: Bülent Ersoy'u Sevmesem Sakallı Fotoğraflarını Yayardım

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Onur Akay'dan İlginç Savunma: Bülent Ersoy'u Sevmesem Sakallı Fotoğraflarını Yayardım

Bülent Ersoy ile mahkemelik olan Onur Akay, "Ben Bülent Ersoy'u çok severim. Sevmesem elimdeki sakallı fotoğraflarını yayardım." diyerek ilginç bir savunma yaptı.

Felaket Tellalı lakabı ile ünlenen Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, Uçankuş TV'de yayınlanan, İki Kadın isimli programa telefonla canlı olarak bağlandı. Türk müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy ile mahkemelik olmasına ilişkin ilginç bir savunma yaptı.

"BÜLENT ERSOY'UN ELİMDE SAKALLI FOTOĞRAFLARI VAR"

Program sunucuları Onur Akay'a, Bülent Ersoy'la olan mahkemesini sorunca, "Ben Bülent Hanım'ı çok seviyorum ve bastığı yeri öperim. O fotoğraflar zaten bir televizyon kanalında çıktı ve daha kendisinin bile haberi yok. O bir Diva ve ekranda çıkan fotoğrafı sosyal medyada paylaşılabilir. Ben onu sevmeyen biri olsam, elimde sakallı fotoğrafı var onu da atardım." dedi.
Programda birden Bülent Ersoy gibi konuşmaya başlayan Onur Akay, sunuculara ve izleyenlere keyifli anlar yaşattı.
Haberler.com

Konular
14
MFC Puanı
170
sakalmı :D o hatun olmamısmıydı ne sakalı ? bak merak ettim kafamda deli sorular şimdi o cusse ı tip bide sakal allah koru yarabbim.