• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Opera GX'i nasıl buldunuz?

Opera

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
10
OPERA'nın yeni internet sistemi "OPERA GX" geçtiğimiz günlerde çıktı. Peki siz Opera GX'i nasıl buldunuz?

Cevaplarınızı bekliyoruz...

-Opera Ekibi

Konular
17
MFC Puanı
4,260
Uzun bir süredir kullanıyordum.
Memnundum ve kısayol tuşları ile daha bir memnuniyetim artmıştı.
Youtube blok ile de pek sık kullanıyordum.
Daha bir aktif ve daha bir rahat olduğum sistem diyebilirim.

dede

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
100
Tarayici olarak opera özgün ve kullanimi rahat ayrica aliştiktan sonra diğer tarayicilari kullanmiyor insan :) gayet başarili devam ediyorlar devaminin gelmesini dilerim.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
GNU/Linux sürümü var mı? Bir ara duydum ama normal Opera Tarayıcısından ne gibi farkları var ? tam olarak ne nedir? bilmiyorum

dede

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
100
GNU/Linux sürümü var mı? Bir ara duydum ama normal Opera Tarayıcısından ne gibi farkları var ? tam olarak ne nedir? bilmiyorum

Evet linux ve diğer işletim sistemleri için olan versionlari mevcut hiç bir eklenti olmaksızın adblock ücretsiz reklamsiz sunuluyor ayrica vpn hizmeti de gayet başarili ve hızlı oda tabiki ücretsiz ve reklamsiz entegre olarak içerisinde geliyor chrome un tüm özelliklerine sahip çekirdek sürümü nerde ise bire bir ayni sadece yukarida saydiklarim içerisinde reklam olmadan ve ücret istenmeden sunulan hizmetlerden.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Evet linux ve diğer işletim sistemleri için olan versionlari mevcut hiç bir eklenti olmaksızın adblock ücretsiz reklamsiz sunuluyor ayrica vpn hizmeti de gayet başarili ve hızlı oda tabiki ücretsiz ve reklamsiz entegre olarak içerisinde geliyor chrome un tüm özelliklerine sahip çekirdek sürümü nerde ise bire bir ayni sadece yukarida saydiklarim içerisinde reklam olmadan ve ücret istenmeden sunulan hizmetlerden.
Teşekkürler , bir deneyimleyelim GNU/Linux'da........

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Ben beğenmedim. Normal sürüm daha güzel