• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Pamuk ipliğine bağlı ekonomi!

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
Ben sigara da içmiyorum, ben napayım şimdi:(
Bu hisle bıraktınız beni yalnız başıma...

Bu konuştuklarımız daha önce gitmiş olduğum hegel atölyesinde efendi köle diyalektiğini hatırlamamı sağladı..
Düşünmenin, sorgulamanın ucu bucağı yok...

Senin yerinede cay iceyim ; ) @Anduril

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
Ben sigara da içmiyorum, ben napayım şimdi:(
Bu hisle bıraktınız beni yalnız başıma...

Bu konuştuklarımız daha önce gitmiş olduğum hegel atölyesinde efendi köle diyalektiğini hatırlamamı sağladı..
Düşünmenin, sorgulamanın ucu bucağı yok...
Bende size kahve yaparim bi ara :)
Evet ucu da bucağı da yoktur ve sorgulamak hayatı şekillendiren bir numaralı aktördür.

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Bende size kahve yaparim bi ara :)
Evet ucu da bucağı da yoktur ve sorgulamak hayatı şekillendiren bir numaralı aktördür.
Çok teşekkür ederim, çok incesiniz:)
Çok mahçup oluyorum.. böyle insani tavırlar görmeye alışkın olmadığım için yersiz tepkiler verirsem, bunu cevabi davranışımdaki tecrübesizliğime verin?

hayatı anlama, sürdürme ve sonrasını bi yere oturmak için sorgulamak dışında bir olgumuz yok. Ancak ben bu konuda biraz stoa felsefesini hissiyat olarak benimseyen biri olduğum için kabullenme eğilimine daha yakın hissediyorum kendimi..

size de en içten duygularımla sevgilerimi gönderiyorum ?

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
Çok teşekkür ederim, çok incesiniz:)
Çok mahçup oluyorum.. böyle insani tavırlar görmeye alışkın olmadığım için yersiz tepkiler verirsem, bunu cevabi davranışımdaki tecrübesizliğime verin?

hayatı anlama, sürdürme ve sonrasını bi yere oturmak için sorgulamak dışında bir olgumuz yok. Ancak ben bu konuda biraz stoa felsefesini hissiyat olarak benimseyen biri olduğum için kabullenme eğilimine daha yakın hissediyorum kendimi..

size de en içten duygularımla sevgilerimi gönderiyorum ?
Neye yakın ya da uzak olduğunuz mühim değil, burada onemli olan insansı yanlarımızı ortaya çıkarmak.
İnsanca anlaşabilmek, neticesinde huzurlu bir ortam kurmak ve üslubumuzu deminde kullanarak iyi insan olmaya meyletmek:)

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Neye yakın ya da uzak olduğunuz mühim değil, burada onemli olan insansı yanlarımızı ortaya çıkarmak.
İnsanca anlaşabilmek, neticesinde huzurlu bir ortam kurmak ve üslubumuzu deminde kullanarak iyi insan olmaya meyletmek:)
İyi insanlara ihtiyacımız var..
Ben şahsi olarak hayatımda olan insanların niteliği ve niceliği anlamında insan fakiri olduğumu düşünüyorum..
Hep aynı çember içindeyiz.. bir görüşe ait farklı şeyler duymamızı sağlayacak kadar farklı sınıflarla haşır neşir değiliz..
Ben farklı görüşleri benimseyen insanları tanımayı seviyorum..
Düşünmediğim açıdan bakmayı, insanların önceliklerini, değişkenlik gösterilen farklı tepkileri görmeyi anlamayı seviyorum..
Her insandan besleniyorum.. kötü ve olumsuzluk barındırmayan her insanla temas kurulmasını seviyorum..
bir insanı keşfetme tanıma duygusu bile insanı çok mutlu eden bir haz olduğunu düşündüğümden burada da değerli insanlara ulaşılabilecek bi yol oluşturuyor :)

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
ehh, çok da farklı sayılmayız Anduril.
Zamanla daha iyi tanisacagiz..