• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Papatya

Konular
772
MFC Puanı
530
En En En sevdiğim çiçektir. Kokusu , görüntüsü , sadeliği ile resmen insanın içini açan , çoğu kadınları en çok mutlu eden çiçektir.

şarkılara bile konu olan yegane çiçektir efenim:) işte bu güzellerikler arasından size bir kare sunayım hemen :) görünce çocuklar gibi oldum
:)

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Süper bir fotoooo evet en ünlü soruyu soruyorum papatya falınının sonucu ne çıktı ? ( kesin denemişsindir )

Konular
227
MFC Puanı
540
Bencede ne çıktı bende hep sevmiyor çıkıyor :D

Konular
772
MFC Puanı
530
sevmiyor çıktı yaaaaaaaaaaaaa :):) 10 dk trip attım:) manyak mısın acaba dedi bırak ya çiçekler yalan söylemez dedim :) öyle miii dedi dur bakalım bende yapayım dedi onda da sevmiyor çıktı :) yalancı papatyaları koymuşlar buraya hayatım ya boşver diyip koluna girip yürüdüm kjghlkgh :)

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
eheheh eçok fenasın vallahi koptum yemin ediyorum :)

Konular
227
MFC Puanı
540
sevmiyor çıktı yaaaaaaaaaaaaa :):) 10 dk trip attım:) manyak mısın acaba dedi bırak ya çiçekler yalan söylemez dedim :) öyle miii dedi dur bakalım bende yapayım dedi onda da sevmiyor çıktı :) yalancı papatyaları koymuşlar buraya hayatım ya boşver diyip koluna girip yürüdüm kjghlkgh :)
:D:D:D uyanikkk

Konular
772
MFC Puanı
530
hehehe ama belkide gerçekten yalancı papatyaydı:( hepsini mi yolcaktımm hemen o mevzudan uzaklaştırdımöghnkög:D