• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Prisma Uygulaması Android’e Geliyor!

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Prisma Uygulaması Android’e Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde sadece iOS işletim sistemlerinde kullanılabilir bir şekilde piyasaya sunulan ve kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilerek büyük bir popülerlik kazanan Prisma uygulaması Android için de geliştirilecek. Uygulamaya ilginin oldukça fazla olması bu yönde bir geliştirmenin zorunlu olarak yapılmasını da mümkün kılarken kısa süre içerisinde uygulamanın Android cihazlarda da kullanılabileceğini ifade edildi.

R35dXo.jpg

Android Kullanıcıları Bekliyordu
Bir fotoğraf editörü olarak tasarlanan Prisma farklı filtreleri ve efektleri ile telefonlardaki fotoğrafların çok daha farklı bir şekilde dönüştürülmesine sağladı. Özellikle tablo benzeri yapılan işlemler sayesinde kişilere fotoğraflarını çok daha farklı ve özel kılması mümkün olurken programın bu konularda başarılı olması daha fazla kişi tarafından da uygulamaları kullanılmasını sağladı.

Şu anda hala sadece iOS işletim sistemleri için kullanılan uygulamanın Android için geliştirmelerin süreceği ve önümüzdeki günlerde işlemlerin tamamlanmasıyla birlikte programın resmen Google Play'de yer alacağı ifade edildi

Uygulamanın Android işletim sistemi için de geliştirilecek olması daha fazla kişinin uygulamayı kullanmasını sağlayacak. Bu bakımdan oldukça büyük bir öneme sahip olacak uygulama önümüzdeki dönemlerde çok daha popüler bir hale gelebilir. Bugüne kadar sadece iOS ile8 milyon indirme rakamına ulaşmayı başaran Prisma’nın Temmuz sonu itibariyle Android sisteminde yer alacağı ve Android'de de daha fazla kişi tarafından kullanılacağı tahmin ediliyor.

Alıntı