• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Rengi Solan Uğur Böcekleri

Konular
21
MFC Puanı
30
Yaklaşık 4 - 5 Yıldır farkettimde uğur böceklerinin renkler solmuş size çok saçma gelebilir ama ekolojik sistemde doğanın çürümesi ile doğanın kirlenmesi ile onlarında etkilendiğini düşünüyorum bizim eski ev bahçeli idi arada çıkarız yazları orda yaprak üstüste birikmiş çalılar falan orda yuvamı var ne varsa her yaz birikiyolar orda bir sürü bende çok severim küçüklüğümden beri uçururum inanın ordaki otları budamalarına asla izin vermedim hala da vermem oradan geçen çalılar içinde geçiyo :D bir de yol üstü, neyse arada eve falan da giriyo 2 yıldır falan bunların rengi soluk bizim yeni eve de giriyo yani sadece ordakiler değil farklı uğur böceklerinde rengi solmuş. Çok ilgimi çekti paylaşayım dedim.

Eskiden
U%C4%9Fur-B%C3%B6ce%C4%9Fi3.jpg

Şimdi
ugur4.jpg

Resimleri netden aldığım için pek belli olmuyo.. :s61::s61: