• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

sanalika hem eğlenceli hemde çok güzel süprizi var

evrimsel

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
arkadaşlar sanalikanın turkcel kampanyasındaki yeni kırmızı kahve makinesini aldım sizde deneyin öneririm ayrıca size resminide paylaşıcam ve ekleyin arkadaşlr beni nickim evrimsel yalnızoynamadan yorum atmayın biliyorum bir çok sanalikacı var bu forumda . :D

işte kahve makinemiz

7rb2l.gif

COREtm

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
bende sanalika oynuyorum güzelmis bende deniyim bari bayada uygunmus kampanya :)

Konular
16
MFC Puanı
0
arkadaşlar sanalikanın turkcel kampanyasındaki yeni kırmızı kahve makinesini aldım sizde deneyin öneririm ayrıca size resminide paylaşıcam ve ekleyin arkadaşlr beni nickim evrimsel yalnızoynamadan yorum atmayın biliyorum bir çok sanalikacı var bu forumda . :D

işte kahve makinemiz

7rb2l.gif

Yani tabi oyun güzel bende bir süre oynadım ama oyunun çekici ve girilebilir olması için sanalikaya bazı şeyler gerekiyordu. Bu tarz birkaç oyun içi ürüne daha kampanya yapmışlar. Bunun faydası elbet olacaktır. Sanalika böyle devam ederse eski ihtişamına da tekrar kavuşur çok geç değil yani.

audgrim

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
valla facebook'da aylak aylak takılmak yerine sanalikayı tercih ediyorum. bütün gün yazılara bakacağıma oyun oynayarak insanlarla tanışmak daha kolay :D hem farklı farklı itemler alabiliyosun ucuza mobil ödemeyle. bankamatikle uğraşıyoduk eskiden kart filan arıyoduk ama artık gerek kalmadı süper oldu direk aldım zaten çok ucuz. kaçırmayın bence :D :D

draxis

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
0
cafeden arkadaşlarla 2/3 saat sanalika oynuyoruz gerçekten çok keyifli dondurma makinesini inş en kısa sürede alıcaz genellikle clublerde takılıyoruz.Oyundaki ismim draxis beni listenize eklerseniz beraber oyun oynarız.

COREtm

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
yaza özel güzel bi süpriz yaptı sanalika insanlarla tanısmam daha kolaylastı buna benzer önerebilecege bilceginiz extralar varmı?

foreverbursa

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0

işte kahve makinemiz

7rb2l.gif

çok iyi kampanya hacı dayıı ben kullanıyorum foreverturkcell

sweetpumpkin

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
bende uzun zamandır sanalika oynuyorum arkadaşlara bir bakıyorum da baya baya aktifler oyun içi falan :D oyundaki adım zinguna beni ekleyin bir şeyler yaparız :) bu arada kampanyaları kovalamakta fayda var demedi demeyin :D

COREtm

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
Kampanyada aldıklarımla bir haftadır oynuyorum sanalika kahve makinası ve dondurma makinası aldım etrafım insan doldu arkadaşlar daha zevkli oldu sakın kaçırmayın kampanyaları :D başka varsa söyleyin yav valla merakla bekliyorum bulamadım başka alacam görebilsem :D