Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Seksenler 31. Bölüm Özeti

Jade

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    30 Kas 2012
  • Mesajlar
    7,557
  • MFC Puanı
    221
  • MFC Seviyesi

12 Eylül darbesinden sonra gelen yeni düzen başta siyasileri olmak üzere masum insanların da hayatlarını etkilemiş, Ahmet suçsuz yere gözaltına alınmıştır… Bir aydır sevdiklerinden uzak kalan Ahmet’i başta ailesi olmak üzere Gülden de dört gözle beklemektedir. Ahmet’in özgürlüğüne kavuştuğu gün gelip çattığında, bir aydır onu hasretle bekleyen Gülden’in tepkisi merak konusudur…

Bir yandan özgürlüğüne kavuşanların mutlulukları, diğer yandan işkenceye uğrayanların göz yaşartıcı halleriyle darbe bütün ailelerin yüreklerine inmiştir… Mahallelinin her sevinci buruk, her kutlaması yarım kalmaktadır.

Sıkıyönetim kararlarından sadece siviller değil, polisler ve bekçiler de nasibini almış, sakal ve bıyık düzenlemesiyle polis Rıza’nın ve Bekçi Bekir’in bıyıkları da düzenlemeye tabi olmuştur. Bıyıkları kesmek ikisi için de hiç kolay olmayacaktır. Biten anarşiyle birlikte üniversiteye başlayan Nazlı ise Ergun’un hayatındaki en büyük mesele olmaya devam etmektedir.

 
Üst Alt