• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

WP Tema Seo Uyumlu WordPress Tema – Fuub

PauL

Üyeliği durduruldu!
Konular
670
MFC Puanı
90
Seo Uyumlu WordPress Tema – Fuub

Seo çalışmalarını genel olarak ikiye ayırmaktayız, 1. site içi seo, 2. site dışı seo. Site içi seo %30′luk bir öneme sahipken, site dışı seo ise %70′lik bir öneme sahiptir. Bu %30′luk site içi seo çoğu sitede tam anlamıyla maalesef kusursuz olamamaktadır. Fuub wordpress teması ile sitelerinizi hızlı ve kusursuz bir site içi seoya kavuşturabilirsiniz.
Temanın Seo Özellikleri
* Yönetim panelinden girilen anahtar kelime sayesinde
* Footerdan o kelime ile anasayfaya link verilir. Title da yine aynı anahtar kelime.
* Footerdan o kelime ile Google araması yaptırılır.
* Logonun titleı anahtar kelime olur.
* Anasayfa yazısının titleı anahtar kelime olur.
* Bazı sabit resimlerin alt etiketi anahtar kelime olur.
* Sosyal medya profilleri kolaylıkla girilebilir.
* Google adsense kodları eklenebilir.
* Google analytics ve webmaster doğrulama kodları panelden girilebilir.
* Tema yönetim panelinde Etiket Bulutunun gösterilmesi ve gizlenmesi sağlanabilir. (2 yaşından genç siteler için gösterilmemesi önerilir.)
* Tema yönetim panelinde, Anasayfada yazı etiketlerinin gösterilmesi ve gizlenmesi sağlanabilir. (1 yaşından genç siteler için gösterilmemesi önerilir.)
Daha iyi bir seo için kullanmanızı önerdiğimiz seo eklentileri için Güncel WordPress Seo Eklentileri sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.
Tema ile birlikte kullanılması gereken eklentiler;
http://wordpress.org/extend/plugins/wp-postviews/
http://wordpress.org/extend/plugins/wp-pagenavi/
wol_error.gif
Resmi orijinal boyutunda görüntülemek için buraya tıklayınız.
wol_error.gif
Resmi orijinal boyutta görüntülemek için buraya tıklayınız.
seo-uyumlu-tema.png

Aşağıdaki linklerden seo uyumlu wordpress teması Fuub’un demo sayfasını ziyaret edebilir ve indirebilirsiniz.
DEMOTEMAYI İNDİR

AaReLie

MFC Üyesi
Konular
16
MFC Puanı
40
indirdim sorunsuzdur umarım teşeekkürler hocam