• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

WP Tema SeoHocasi v2 Full SEO WordPress Teması Güncellendi

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
SeoHocasi v2 Full SEO WordPress Teması Güncellendi

Temada yaşanan brkaç hata düzeltilerek, site içi seosu zenginleştirilmiştir. Artık seohocasi v2 temasının güncelleştirilmiş hali ile alt sayfalarınız daha güçlü. Her makaleniz kendi aramasında lider olacak.
Temanın Seo Özellikleri
* Yönetim panelinden girilen anahtar kelime sayesinde
* Footerdan o kelime ile anasayfaya link verilir. Title da yine aynı anahtar kelime.
* Footerdan o kelime ile Google araması yaptırılır.
* Logonun titleı anahtar kelime olur.
* Anasayfa yazısının titleı anahtar kelime olur.
* Bazı sabit resimlerin alt etiketi anahtar kelime olur.
* Tema yönetim panelinde Etiket Bulutunun gösterilmesi ve gizlenmesi sağlanabilir. (2 yaşından genç siteler için gösterilmemesi önerilir.)
* Tema yönetim panelinde, Anasayfada yazı etiketlerinin gösterilmesi ve gizlenmesi sağlanabilir. (1 yaşından genç siteler için gösterilmemesi önerilir.)
Kullanılması Zorunlu Eklentiler
* WP Page Numbers
*contextual related post.
WP Page Numbers Eklentisinin Kullanımı
Eklenti ayarlarından,
* ***8220;Include theme stylesheet for page numbers ***8221; seçeneği işaretlenmemelidir.
* Eklenti Görseli de Tiny olarak seçilmelidir.
Eklenti ayarları 2.
* contextual related post ayarlarından, otomatik eklenmesini sağlayan seçeneği kaldırın.
* alt tarafta bulunan h3 kodları içindeki related posts yazısının olduğu bölümü tamamen silin.
Kullanılması Önerilen Eklentiler
antispam bee
contextual-related-posts
google-image-sitemap
google-sitemap-generator
gzippy
scripts-gzip
secure-wordpress
seo-automatic-links
seohocasi-keyword-optimizer
seo-image
wp-page-numbers