• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sindy

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,360
Immm bak o süper olar dadlımmmm :*))

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
@Sindy, yaaaaaaaa meleğimmm benim ponçik annecikkk

seni buralarda nasıl anlatsam bilemiyom ki.. öle kelimelerle dans yeteneğim de yok benim..

ama ii ki tanıdım.. ii ki denk geldik dediğim.. beni varlığıyla mutlu eden.. güsel ötesi kalpli dostumsun..

hayırlısıyla sağlıkla minnoşu da kucağına alırsın inşallahhh :giggle:

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,360
@Sindy, yaaaaaaaa meleğimmm benim ponçik annecikkk

seni buralarda nasıl anlatsam bilemiyom ki.. öle kelimelerle dans yeteneğim de yok benim..

ama ii ki tanıdım.. ii ki denk geldik dediğim.. beni varlığıyla mutlu eden.. güsel ötesi kalpli dostumsun..

hayırlısıyla sağlıkla minnoşu da kucağına alırsın inşallahhh :giggle:
Tsk ederim güzellik rabbim razi olsun güzel dileklerin icin bnde iyiki tanıdım seni mCx bal kız :)

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Sevdiğim bir kardeşim

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Forumun meleği, iyiki buradasın, her zaman seni görmek isterim canım seviliyorsun ? ??

LastLove

MFC Üyesi
Konular
75
MFC Puanı
2,970
Forum nesesı kalbı guzel ruhu guzel bırısı

Arthur

MFC Üyesi
Konular
13
MFC Puanı
1,390
Çok fazla tanıma fırsatım olmadı , fakat kendine has tavırları ve tarzıyla mega’ya yakışan bir yönetici gülümsemesi ve espirileri oldukça dostane ve naif

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Ah canım benim, çok naif, iyi niyetli, güler yüzlü, samimi, açıksözlü, haksızlığa gelemeyen, gerekirse lafını asla esirgemez, sevdiklerini koruyan kollayan, hiç kimseyi asla kırmayan, anlayışlı aslında ne desem az, bütün kelimeler, cümleler az kalır, seni gerçekten seviyorum, değer veriyorum, benim için önemlisin, bazen belli etmesem bile her zaman kalbimdesin, çok seviliyorsun, güzel yürekli kadın. :) ???❤️

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,360
Ah canım benim, çok naif, iyi niyetli, güler yüzlü, samimi, açıksözlü, haksızlığa gelemeyen, gerekirse lafını asla esirgemez, sevdiklerini koruyan kollayan, hiç kimseyi asla kırmayan, anlayışlı aslında ne desem az, bütün kelimeler, cümleler az kalır, seni gerçekten seviyorum, değer veriyorum, benim için önemlisin, bazen belli etmesem bile her zaman kalbimdesin, çok seviliyorsun, güzel yürekli kadın. :) ???❤️
Canımsın Minnoşum benim bende seni çok seviyorum iyiki geldin ve tanıdım seni kalbimiz bir olsun bedenler yan yana olmasada olur dostluğunla yanımda dur varlığın yeter güzelim ? ?♥️♥️♥️