• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sinirliyken kendinizi yatıştırmak için başvurduğunuz yöntemleriniz var mı?

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Sinirliyken kendinizi yatıştırmak için başvurduğunuz yöntemleriniz var mı?​

Konular
14
MFC Puanı
170
su an yapıyorum nefes al sigara iç otur kal... baska yontem bilen varsa desin yapıyım

Konular
14
MFC Puanı
170

O kadar da değil be :sigara Sen kendi iş yerini yakmışsındır :sigara Ben çalıştığım yeri yaksam 10 yıl hapis yatarım kundakçılıktan :p

mizac meselesi ...yolun duserse beklerim yemeğimi yersin kime sorsan manyak yanasma der :D o an yok durmuyorum abi :D daha beterini soylıyım ters konustu diye komsere kafa atıp 1 hafta dayak yemiş adamım:D

artı işyerim diyorum ya :D

Konular
124
MFC Puanı
8,290
mizac meselesi ...yolun duserse beklerim yemeğimi yersin kime sorsan manyak yanasma der :D o an yok durmuyorum abi :D daha beterini soylıyım ters konustu diye komsere kafa atıp 1 hafta dayak yemiş adamım:D

artı işyerim diyorum ya :D

:sigara

Bende yanlış yerde yanlış zamanda bulunmaktan dolayı meydan dayağı yemiş adamım :p

Konular
124
MFC Puanı
8,290
hahah meydan dayağıda dadından yinmez he :) rahatlıyor dimi insan :f38:

Salaklaşıyor biraz. Varlığını sorguluyor :sigara Bizim buralarda yeni açılan bir kafe vardı. Çay içmeye gitmiştik. Bi tane müptezel belalı vardı. Benim yanımdaki arkadaşla arası iyi değildi :sigara Bi minibüs adam geldiler güzelce bi dövdüler bizi :p

Dayağı yedikten sonra da salak salak gülüyorsun o adrenalinden midir nedir :sigara İnsanın içini iyi gıdıklıyor :sigara

Konular
14
MFC Puanı
170

Salaklaşıyor biraz. Varlığını sorguluyor :sigara Bizim buralarda yeni açılan bir kafe vardı. Çay içmeye gitmiştik. Bi tane müptezel belalı vardı. Benim yanımdaki arkadaşla arası iyi değildi :sigara Bi minibüs adam geldiler güzelce bi dövdüler bizi :p

Dayağı yedikten sonra da salak salak gülüyorsun o adrenalinden midir nedir :sigara İnsanın içini iyi gıdıklıyor :sigara

abi o ne biliyormusun vucut adrenalin ve seratonini aynı anda salgılayınca eyvaha bağlıyorsun ya bittiğinde operasyon tarcihi beyin seratoninden yana kullanıyor :) kız davasına 40-50 kişiden 3-4 arkadas kaç defa dayak yedik zevkini o dayağı tadan bilir :D birinde ev diye camiye gittik dusun sebebini bilmiyoruz hala :f38: kafaya nasıl vurdularsa sizinkide odur abi :D bi zevk alıyor insan şimdi allah için itiraf et :f38:

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
Dalga geçerim genelde :D
Zaten gereksiz bir insan yüzünden sinirlenmişsem
Umrumda bile olmaz :D
Adı üstünde gereksiz.
Başka şeylerle ilgilenip kafa dağıtırım.
Zaten bana bulaşılmadığı sürecede asla kimseye SALÇA olmam :D
Olanada gereken cevabı yapıştırırm MAL gibi kalır :D

Konular
21
MFC Puanı
30
Sahile gidip deniz kenarında bir çay içerim olması gerekenleri hayal ederim belki bir kaç gözyaşı eşlik eder belkide bir kaç martı sonrasında hiçbirşeyim kalmaz yoluma bakarım yine olmassa camı çerçeveyi indiririm kesin çözüm..

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Ağlamak ve dört dönmek

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı