• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Şirinler

düldül

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
0
Şirinleri izledim açık hava sinemasında. Yıldızların altında şezlonglarda film izlemek kadar güzel bir keyif olmadığını anladım. Şirinler de çok hoşuma gitti açıkçası. Her yaştan kişi izleyebilir. Mantar evden şehir hayatına giren sevimli mavi şeylerin macerasını izleyin derim.

Konular
59
MFC Puanı
490
ben açık havada değil ama 3d Imax de izledim ve çok eğlendim.. filmin en güzel tarafı izleyici kitlesinin her yaştan sinemasevere hitap ediyor olması.. gargamel karakterini çok başarılı buldum yalnız makyajı özellikle burnu çok gözüme battı amerika sinemasından çıkan filmlerde daha özenli oldukları halde bu film için bu konuyu es geçmiş olmaları beni şaşırttı.. yinede filmdeki konunun çocuk gelişimi açısından düşünülerek işlenmiş olması ve çocuklara en önemli şeyi güven duygusunu sakar şirin ve şirinbabanın gördüğü rüyayla başlayan aslında biz seyircinin bile sakar şirine güvenilmez imajını nasılda yıktığını hatırlatan sahnelerle bazı değerleri yeniden gözden geçirmemiz ve önyargılı olmamamız gerektiğini gülerken düşündüren karelerle hafızalarda yer tuttuğu tartışılmaz bir gerçek..
filmi izledikten 1 hafta kadar sonra şirinlerin gişe hasılatının amerikada çok iyi olduğunu ve Şirinler 2 filminin hazırlıklarına başlandığının haberini okudum.. beni oldukça keyiflendiren bu haberin sonucunu görmek için sabırsızlanıyorum..