• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sleeptowndan yatak aldım şimdi deneyimimi paylaşıyorum

kadiralkan69

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
90
Sleeptowndan yatak aldım şimdi deneyimimi paylaşıyorum başlığında olduğu gibi burada aldığım bir ürünü beğenip beğenmediğimi anlatacağım. Denk gelen olmuşsa genelde bir şeyler beceremediğimde paylaşırım bu sefer olumlu bir şey oldu, bir başarı öyküsü olarak paylaşım yapmaya karar verdim.
WhatsApp Image 2023-12-12 at 11.57.47 AM.jpeg
Bundan takribi bir buçuk ay önce ben bir yatak aldım sleeptown diye bir markadan. Diğer postlarıma denk gelenler internette nasıl bir dahi olduğuma denk gelmiştir. :D Neyse üstün araştırmalarım sonu yatak seçerken iki özelliği kriter aldım biri uygun fiyatlı olması, diğeri rahat olmasıydı. Bakın dayanıklılık aklıma bile gelmemiş :D Neyse efendim ben araştırma yaparken tabiki olumsuz yorumlara öncelik verdim. Sonuçta iyi bireyi komşusu kötü bireyi annesi över diyerek tüm e ticaret sitelerini ve şikayet var'ı gezdim. Sonuç olarak şikayet olmayan tek bir markayı buldum, evet bu marka sleeptown'du.

Satın alma süreci...
WhatsApp Image 2023-12-12 at 11.57.47 AM (3).jpeg

Slepptown'un sitesine yatak sertlikleri yazıyormuş ilk onu aradım buldum. Sonra uzun boylu bir yiğit olduğum için sığabileceğim bir ölçü seçtim. 200x200 Base Zone aldım. Yatağı alırken aslında peşin alacaktım ama peşin fiyatına 9 taksit olduğu için taksit yaptırdım. Yatak 5 günde kapımın önüne dürüm formunda geldi. İlk gördüğümde korktum ya düzgün değilse diye ama paketi açar açmaz düzeliyor. Dikkat dar alanda koca yatağı paketinden çıkarmaya çalışmayın tost olursunuz.

Sleeptown iyi uykular diler...

WhatsApp Image 2023-12-12 at 11.57.46 AM (2).jpegWhatsApp Image 2023-12-12 at 12.02.58 PM (1).jpegver
Yatakta uyumak nasıldı? Aga ilk iki gün zor uyudum yerimi yadırgadım. Ama sonra tabi alışınca işler değişti. Çok rahat öncelikle sırtımı falan destekliyor eski yatağımda hep dayak yemiş gibi uyanıdırdım sırtım ağrırdı, bir uyku yetmezdi tadım hep kaçık uyanırdım. Şimdi daha enerjik uyanıyorum. Tabi vloger kızlar gibi günaydınnnnn diye aşırı bir enerji olmuyor ama eskisine göre çok farklı oldu. Normalde sekiz saat yatardım min. sabah işe gitmek için 7 de kalkardım o da uyanamazdım yani öyle zombi gibi dolanırdım. Şimdi 12 gibi yatıyorum saat 6'da 6 buçukta uykuya doymuş bir halde uyanıyorum. Daha hızlı kendime geliyorum kollarım omuzlarım daha az ağrıyor. Sitede 120 gün aide yazıyordu beğenmezsem veririm diyordum ama 4- 5 günde yatağı beğendiğimi anladım. Yazının her yerine görsel atacağım anlamadığım bir sürü özelliği var oradan bakarsınız ama bu hem yaylı hem süngerliymiş yani yatak çökmeden de rahat olabiliyormuş, normali buymuş. Yatak terletmiyor araştırmalarım sırasında bununda önemli bir özellik olduğunu öğrendim belki işine yarayan olur.

Son olarak temizlik. Şimdi ben bulunduğu ortamı temiz tutmayı seven biriyim. Belki lavanta yağım yok ama benimde kendime göre foşurdatma alışkanlıklarım var. Yatağım üstü fermuarlı çıkarıp yıkanabiliyor. Alır almaz çıkarıp yıkadım, fermuarı olması gerektiği gibi çalışıyor bozulmadı. Hemen taktım yerine üstüne pamuklu çarşafımı serip yattım. Genel olarak beğendim internetten yapttığım en başarılı alışverişlerden biri. Zaten iade konusunda başarılı değilim iyi bir yatak çıktığı için mutluyum.

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Hayırlı, uğurlu olsun, mutlu olmana sevindim.

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,670
Yatağını hayırlı olsun insaAllah 🤲

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
176