• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

Smokinli Kolibandı Hoca " Derdim Var "

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Normali 5 gündür amma tuvalet taşı kıvamındaki dişler için biz 45 gun diyoruz :y
Tuz ruhu ile karıştırilıp agız calkalanırsa daha etkili olur kestirme cözüm :y

Peki hocam sağolun :sawyer Dediklerinizi not aldım hocam uygulayacağım :s2
Bana şeker ayırdınız mı diye sordum cevap vermediniz hocam? :s66

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Peki hocam sizi dinleyeceğim :s2
Ağır dediniz de aklıma geldi. Annem bir arkadaşım için çok ağır başlı demişti. Onun başını nasıl hafifletebilirim :s2

Kardeşin üzerinde kullandıgın kafasını duvara vurma tekniğini arkadaş üzerinde de deneyebilirsin :y
Özellikle sert ve şiddetli çarpmalar yüklerin daha çabuk duşmesini sağlar :honk:

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Hocammmm hocammmm acil aydınlatın Ekmek arası çorba olur mu?

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Simdi bu kafa icindeki damarlar beyin lobunda gezen tilkinin kuyruğuna takılır tilkide kuyrugundaki damardan kurtulmak icin depara kalkınca sinirler damarlar birbirine girer bilimsel olarakta kanıtlanmıştır :y

hömmm iyice gitti benm kafa:s68 sağol hocam gram akıl ne demek :kiskis

Konular
32
MFC Puanı
27,870
hömmm iyice gitti benm kafa:s68 sağol hocam gram akıl ne demek :kiskis

Önce elimize aldıgimız cetvelle cene hizasından sac bitimine kadar kafamızı ölcüyoruz.
Sonra kafamızın cevresininde ölcüsünü alıp bunları cm cinsinden birbiri ile çarpıp 7 ye bölüyoruz.
Sonra kilomuzu grama cevirip bu çikan degere bölüyoruz.
İste o bulduğumuz değer gram olarak aklımızdır :y