• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Merhaba Değerli MegaForum ve Sohbet.Net kullanıcıları.

Türkiye'nin en aktif ve kaliteli sunucusu olan Sohbet.Net te kampanyalar bitmiyor ! Oper/Admin alımları ve Kanal kiralamaları başlamış bulunmaktadır.

Sunucunun gelişmesi ve sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmemiz, mevcut ortamın kalitesini arttırabilmemiz için sizlerinde katkısı olsun ister misiniz? Kanal kiralayarak veya Oper/Admin alarak bizlere destek olabilir hemde Sohbet.Net ekibinde görev alabilirsiniz.

Şimdi sadece MegaForum üyelerimize özel %25 net indirimi kaçırmayın.

Bu kampanyadan yararlanmak için Sohbet.Net #Sales kanalındaki satış sorumlusu yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz.

- Şuan Kiraya Verilmek İçin Uygun Olan Kanallarımız ;

~ #Fenerbahçe
~ #Zurna
~ #Kelime
~ #Mobile
~ #Cinsellik
~ #Istanbul
~ #Muhabbet

Detaylı bilgi için hepinizi www.sohbet.net #sales kanalına bekleriz.

Konular
14
MFC Puanı
170
ama sn moderator link vermek yasak değilmi :f38:

bi kaç kez radyo için girmiştim zaten forumada BuKa idi sanırım dj o sayede uye olmustum...

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Girdim ama sohbet falan hiç yok ki..

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Kusura bakmayın da bu irc falan çok saçma şeyler.. Eski teknoloji değil mi bunlar yahu? Msn bile çıkmadığı dönemlerde kullanılan..

Google'de burası boş mu diye arattırdım girdim işe yarar bir şey yok.. Botlar eski tip yazı tipi falan.. Bir şey anlaamdım.. Şarkı çalıyor..

dELi

Özel Üye
Konular
27
MFC Puanı
280
Flawless ne kadar takıldında yorum yapıyorsun. Sırf yorum yapayım diyemi yorum yapıyon anlamadım ? Burda gorduğun insanların çoğu irc ortamından tanışan insanlar. eski teknoloji dediğin Forum siteleri yeni teknolojimi ? herşeyin seveni ayrıdır bu şekilde kötülemen beni üzdü açıkçası.

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Bilmeden , takılmadan bu şekilde kötülemek yanlış bencede.

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Flawless ne kadar takıldında yorum yapıyorsun. Sırf yorum yapayım diyemi yorum yapıyon anlamadım ? Burda gorduğun insanların çoğu irc ortamından tanışan insanlar. eski teknoloji dediğin Forum siteleri yeni teknolojimi ? herşeyin seveni ayrıdır bu şekilde kötülemen beni üzdü açıkçası.

1 saat takıldım ne bileyim facebook falan varken biraz eski gibi geldi..
Benim geçmişimde öyle tanımadıklarımla chati yapmak yoktur

dELi

Özel Üye
Konular
27
MFC Puanı
280
sanırım cevap vermek yersiz 1 saat te herşeyi çözmüşsün :)

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
ben de bi ara çağırmışlardı girmiştim.çok gereksiz gibi geldi bana.girer girmez özele gelip "iç çamaşırın ne renk" diye soran bitane dayı var #cinsellik kanalının sahibi herhalde :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...