• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Son Dakika: Okullara verilen ara 30 Nisan'a kadar uzatıldı

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Son Dakika: Okullara verilen ara 30 Nisan'a kadar uzatıldı
PvPoWf.jpg

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, koronavirüs tedbirleri kapsamında okulların 30 Nisan'a kadar tatil edildiğini açıkladı. Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "Uzaktan eğitim süreci devam edecek. Her türlü senaryoya hazırız" dedi.

Ankara'da saat 13.30'da başlayan 'eğitim' konulu Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının ardından Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklamalarda bulundu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile ortak bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Yeni tip korona virüsün (Covid-19) eğitim üzerindeki etkilerini açıklayan Bakan Selçuk, uzaktan eğitim sürecinin 30 Nisan'a kadar uzatılacağını açıkladı.