• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
De vaj

Bilgi - İnanç - Eylem

Konular
91
MFC Puanı
1,220
. Altaylı ; Kendisini tanımıyorum.
mak res; avatar çalışmaları müthiş. o bu işten anlıyor.
Thundeers ; sen kimdin ya?
LibertA ; Abijimmm, severim kendilerini. eskisi kadar neşeli değil, inşaallah annesi şifa bulsun
Herkül ; Nam-ı diğer dede bir gün kahvaltı ısmarlamalısın abicim bana
Sehri_Ask ; Kendisi bana gıcık olur. hatta bana cadı diyecekmiş bundan sonra. Hoş sohbet bi arkadaşa benziyor. bildiklerim bundan ibaret.
Joe. ; Forumda espriden anlayan nadir insanlardan, bağzen sanki biraz hassas oluyor ama genel manada kafa birisidir.
KokteyL ; Yegane help eğitmenim, son zamanlarda pek görüşmedim. iyi bir dost.
BoluBeyi ; Foruma eski alakası kalmadı, naber ya?
Asrevya ; kıymetli hocam, kısa sürede güzel bir uyum sağladığımızı düşünüyorum. beni ihmal etme

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Asrevya: O benim ablam canım ablam hocam değerlim kıymetlim Kıskanın hıh Bezelye ; Hocamı değerli buluyorum. Herdaim yazssın okuyayım... Buka ; Kardeşime kısa sürede alıştım sevimli tatlı ve İslami kimliği ve kişiliği beni mutlu ediyor. Dem: Hatun sen niye bukadar şirinsinki Bana küfretmeye çok meyilli bulsa dövecek
Herkül: Oabim değerli ve olmazssa olmazlardan.. LibertA: Soğuk durması bana karaşımı yoksa genelmi bilmem ama severim kendisini. Zamanla tanıdıkça alışır bana diye düşünüyorum. mak res: Funda candır. Değerlidir. Gerçekten tanıyacağınoz betteki çok insandan öok öok kıymetlidir. Sezen: Hatun kişisi benim favorim. Kocayı boşarsan haber et hatun Sindy: anlatılmaz yaşanır. Bir insan ancak bukadar samimi olur Sükût: Tanışmadık eski.üyeymiş dün geldi. Galşba dönmeyi düşünmüyor. Gelirse memnun eder bizi.

Bilgi - İnanç - Eylem

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700

Qasem kimseyle sorunum yok

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Bazen çocukluğumu özlüyorum.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700

INŞAALLAH canım kardeşim bi annem var hayatta onun durumu ben çok üzdü şimdi ALLAH a şükür eskisi gibi düzelmeye başladı... Teşekkürler bende sizleri sevijoomm:f39:

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Denk gelince gözüm takılır, izlerim.

Konular
91
MFC Puanı
1,220
INŞAALLAH canım kardeşim bi annem var hayatta onun durumu ben çok üzdü şimdi ALLAH a şükür eskisi gibi düzelmeye başladı... Teşekkürler bende sizleri sevijoomm:f39:

çok şükür canım abiciğim sevindim gerçekten, Rabbim sana bağışlasın. rica ederim :u23:

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450

Ekler misiniz rica etsem.

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640

Bunu profil resmim yapar misiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...