• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
2,660
MFC Puanı
930
Oldukça hoş. emeklerinize sağlik.

Konular
1,799
MFC Puanı
540
Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra yine Megaforumda sizlerle beraberim.
Bugün gerçekten gerekli olan hızlı arama olayını foruma kazandırdım, neden mi ? Şöyle bir durum var daha önce açılmış olan konuların tekrar açılıp Database'yi şişirmemesi ve forumun yavaşlamaması için. ut:

Arama çok basit örnek, Bekir yazarsınız konu başlığı içerisinde bekir geçen konular alt alta sıralı birşekilde listelenir. Alttaki resimden bakabilirsiniz. Herkese iyi günler, iyi çalışmalar, iyi forumlar.

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Evet Arkadaşlar ;
Forum içi konuları vs bulmakta zorluk çeken Üyelerimiz için de büyük kolaylık sağlıyacağı düşündüğümüz hızlı arama butonu aktifleştirilmiştir, Konu yada Kategori Başlıklarını yazarak direk olarak kategori alanına yönlenmeniz sağlanmış olacaktır.

~ Herkeze Keyifli Forumlar ~

MF.Yönetim

Konular
2,686
MFC Puanı
180
Eline sağlık Bekir Gerçekten Yararlı Bi çalışma olmuş.

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Merhaba Değerli MF Kullanıcıları ;
Forum yönetimi Olarak forum kullanıcılarımız için kolaylıklar sağlamaya devam ediyoruz ..

Yukarıdaki Şekilde Görmüş Olacağınız ; Yeni Konu Sorgulama Eklentimiz Sayesinde , Bizler konu başlığı açarken forumumuz benzer konuları tarıyacak ve başlık altında sizlere gösterecektir..
Böylece hem konu takibi yapmamız ilginizi çeken konulara yönelmenizi sağlayacak , hemde Benzer konuların,Aynı Başlıkların açılmasını engellemiş Olacağız ..

~ Herkeze KeyifLi Forumlar ~

MF.Yönetim

Konular
698
MFC Puanı
3,160
Bekir diShy böyle güzel çalışmalarınızdan dolayı tbrk ederim :in:

siz yine faSt yazmayı unutmayın

Konular
324
MFC Puanı
1,110
Güzel bir yenilik olmuş Teşekkürler emeğinize sağlık

Konular
324
MFC Puanı
1,110
Ne o kimse mesaj atmamış Ben yazayım yakışıklı kardeşime o zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...