• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

Soru STEAM VAC BAN

Berkay Gündoğdu

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
Arkadaşlar Herkese Merhaba, Steam'da 2 hesap kullanıyorum ancak 1. hesap vac banlı

vac olan hesaba arada bir sadece google chrome vpn açıkken giriyorum o sırada bilgisayardan steamı kapatıyorum bilgisayardan steamdan bağlı hesap temiz hesap

vac banlı hesabım 1338 gün önce banlandı yazıyor counter strike 1.6 ve csgodan banlı

bansız hesabımla csgo oynuyorum bu 2 hesabın e posta ve telefon numarasıda farklı steam guardda farklı ancak 1 telefon ile 2 hesaba da giriş çıkış yapıyorum hesap değiştir diyerek 2 hesaba giriş çıkış yapıyorum

vac banlı hesabım bansız bi sorun çıkartırmı sizce yani bansız temiz hesaba birşey olurmu acaba

mail ve telefon numarası farklı steam guard farklı 2 hesabın sadece pcden bazen vac hesapla tarayıcıdan giriyorum ve tek telefonla hesap değiştir yapıp 2 hesaba giriyorum

Destination

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
90
bir sorun çıkarmazlar. bir kere vac yediğin bilgisayardan farklı hesaplara giriş sağlayabilirsin.