• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

Telefon sesini pc den nasıl duyabilirim?

ekomekode

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Geçen günlerde bir kulaklık aldım usb girişili birde telefondada kullanmak için bir dönüştürücü aldım. Maalesef çalışmadı. Bunun için nasıl bir çözüm bulabilirim? ( Bluetooth olmuyor masüstü pc olduğu için )

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
@ekomekode, merhabalar.. dönüştürücü de sorun vardır..

ve çok merak ediyorum usb girişli neden aldınız kulaklığı ? jak girişi yok mudur pc de

ekomekode

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
@ekomekode, merhabalar.. dönüştürücü de sorun vardır..

ve çok merak ediyorum usb girişli neden aldınız kulaklığı ? jak girişi yok mudur pc de
Jak girişi var ama malesef bozuk malum korona değiştiricem on panel girişini ama malesef olmadı bende mecburen usb aldım
Birde dönüştürücü 2 tane aldım 2 Side olmadı (biri usb to type-c diğeri USB to jak)