• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

The Dark Knight | Kara Şovalye Replikleri

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
” Planı olan bir adam gibi mi duruyorum. Benim ne olduğumu biliyor musun? Ben arabaları kovalayan köpek gibiyim. Eğer yakalasam bile ne yapacağımı bilemem. Anlarsın ya… Ben sadece yaparım. ” (Joker)

Onu kovalıyoruz çünkü buna dayanıyor. Onu kovalıyoruz çünkü o kahraman değil, sessiz bir nöbetçi, dikkatli Bir koruma… O, Karanlık Şövalye…

Rus mafya: Buraya gelip bizim paramızın yarısını alabileceğini mi düşündün?
Joker: Evet.

Mafya : Sen kim olduğunu sanıyorsun ucube.
Joker: Durun size bir numara yapayım. dadadadadaaa, kalem yok oldu.

” Why so serious ? ” (Joker)

” Hadi şu yüze bir gülümseme koyalım.” (Joker)

” Delilik yer çekimi gibidir ; sadece hafifçe itmek yeterlidir. “

” Tetiği çekmek gitar çalmaktan daha kolay, yok etmek yaratmaktan daha kolay. “

” Ya kahraman olarak ölürsün yada kötüye dönüşmeni izleyecek kadar uzun yaşarsın. “

” Eğer bir şeyde iyiysen, asla bedavaya yapma. “

Ya iyi olarak ölürsün, ya da kötüye dönüşecek kadar uzun yaşarsın.

” Senin kaç arkadaşını öldürdüm ben.” (Joker)

” Peşime düşecek. Beni lanetleyecek. Köpekler salacaksınız. Bunların olmasıda gerekiyor. Çünkü bazen gerçek yeterince iyi değildir. Bazıları fazlasını hakeder. Bazen insanlar inaçlarının ödülünü alır. ” (Batman)

Neden bıçak kullanıyorum biliyormusun? Tabanca çok hızlı. Böylece küçük anların tadına varıyorsun. (Joker)

” Bazı insanlar, dünyanın alevler içinde kalışını seyretmek ister. “ (Alfred Pennyworth)