• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Üvey Arkadaş

Konular
363
MFC Puanı
950
Üvey Arkadaş..

İlk kurşunu alnına sıkacağım.İkincisini karnına;sonraki kurşunlar sırasıyla omuzlarına;Böylece ıstavroz çıkaracak öleceksin.Ne mutlu sana!
Bana bir kadeh şampanyaısmarlamak için ne bekliyorsun ?!
İpi boynuna kravat şeklinde bağlayacağım.Asılırken kibar ve efendi görüneceksin.Ne mutlu sana!
Her yanım tereyağ içindebana biraz havyar sürmek için ne bekliyorsun?!
Sana saplayacağım bıçakla tanışmanızı istiyorum;çok eski dostumdur.Birlikte çok iş başardıkçok bakireler atlattık.Keskin bir dili vardır.
Yani bir ülkeyi bile bölebilir.Öyle keskin bir dil!
Ne mutlu sana! Bana şurdan bir kilo tecavüz tarttırmak için ne bekliyorsun?!
Susadığın için boğarken seni bensu sporlarına yeni bir branş kattığını düşün.Alnına neşterle ''God'' yazacağım.Gotik harflerleyeni dalga akımının etkisi altındabiraz Chaplin'i taklit ederek.Biraz kafası karışık bir Richard Brautigan'ı taklit ederekBiraz enseyi omurgaya almış bir berberi taklit ederek
Ne mutlu sana! Aramızdaki sinir haplarını toplayıp zorla konu komşuya yutturmak için ne bekliyorsun?!
Bizim seninle hukumuz var.Avukatımız var.Suçumuz var.

Bizim senle bir ömrü paylaşmaya bu andı çiğneyip içyüzümüzü ifşa eden ihanetlerimizbirbirimizi kolayca harcamanın lüksübu lükse sığan baş önde baş baş oturuşlarımız var.Konuşamayışlarımızhiç bir şeyi açıklamayışlarımızkaçıp gitmeyi erdem sayışlarımız var.

Umutmuşbir şans daha vermeklermişözürlermişlütfen unutlarmış; Zaaf zaaf ! Bunlar evrim zaafı !
Ben kin tutmayı aşktan daha yüce bilirim.Aşk acısı silinirkin mezara kadar!
Sadece hümanist olacak kadar düşük değil IQ seviyem!
Bu gece alkolle sabahla;ona de ki : Ben kanıma kırmızı rengi veren kişiyi kaybettim! Bu gece hüzünle sabahla;ona de ki : Ben bedendeki mıknatısın büyüsünü bozdum. Bu gece iğrenç bir korku filmiyle sabahla;ona de ki : Kabuslarımın orta yerindeki tek güzel mabedin kapısına s.çtım.

Bu gece imla kurallarına uyulmuş ebedi bir intihar mektubu ile sabahla;ona de ki : Farkındayımölsemcesedimi gerçekten teşhis edebilecek tek insan odur;ceset de olsamhainim hala.

Ne mutlu sana!

Küçük İskender