• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

vioLeta

Konular
1
MFC Puanı
0
vioLeta çok mu çok aci cok mu çok ekşi bir canavar , sevimsiz oldugu kadar çokta gicik bir tip ; demek isterdim ama bunlar değil. seviliyorsun vioLeta cigim , Yarin beni yemeğe cikar ;p

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Oyss.. SeLCuK sende seviliyorsun canım çıkartayım tamam :D Rapunzel siz olmaz ama canımı bi başına bırakamam :p

Konular
20
MFC Puanı
150
vioLeta bir melek gördüm sanki tabirimin cuk diye oturduğu yegane insansın seviliyorsun canım :)

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Forumun yine değer verilen ve sevilen isimlerinden.
Ayrıcada çalışkan ve yardımsever.Paylaşımlarıyla göz dolduran düşünceli aktif bir üyemiz.Kibar saygı duyduğum biri.

Güzel olan her ne varsa Gönlünce olsun güzel insan..

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için mutlu ettin Araf sağol

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Paylaşımlarıni gördüğüm hakkında pek fazla fikre sahip olmadığım güzel insan

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Bir tanedir öyle takılırız birbirimize espriden anlar güzel yüreklidir. Böyle şeker sempatik bir şey seviyoruz kendisini severek takip ediyoruz :D

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
kalbinin güzelliği yüzüne yansımış canım benim iyiki varsın vioLeta :)

O senin güzelliğin ya kuzum benim :* canımsın sende iyi ki varsın

Bir tanedir öyle takılırız birbirimize espriden anlar güzel yüreklidir. Böyle şeker sempatik bir şey seviyoruz kendisini severek takip ediyoruz :D

Ya sen hep gel yeterki takıl bana ehehe :D bende severek takipteyim cansınız tatlım benim <3 :s68:

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Sempatik biriydi.. Forumdan ziyade IRC’ye gönül vermişti.. :)