Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Web Forumlarına Mesaj Yazmadan Önce Yazdıklarınızı Gözden Geçirin:WYSIWYG BBCode Editor

Ayamutura

Özel Üye
Özel Üye
Konum
BERTUNA
  • Üyelik Tarihi
    2 Haz 2020
  • Mesajlar
    2,111
  • MFC Puanı
    5,250
  • MFC Seviyesi

WYSIWYG BBCODE Editor, web tasarım kodunu, düzenlemek için basit bir yaklaşım önermektedir. Karmaşık bir uygulama arayan tüm kullanıcıları memnun etmek için birkaç kullanışlı özellik ile donatılmıştır.Özel kullanıcı müdahalesi gerektirmeyen kısa ve sorunsuz bir kurulum prosedüründen sonra, uygulamanın arayüzünü temsil eden temiz ve sezgisel bir pencere tarafından karşılanırsınız.BS, HTM ve HTML dosyalarını destekler.

Temel bir kelime işleme yardımcı programı, yerinde kod düzenlemek için standart fonksiyonlar sağlar. Örneğin, metni (örneğin, kalın, italik), hizalamayı değiştirmenin yanı sıra yazı tipi rengini ve boyutunu değiştirebilirsiniz.

BBCODE oluşturmak ve ekranın alt yarısında görüntülemek, Internet Explorer veya Chrome, Firefox, HTML düzenleme modunda bir mesaj gönderin, eylemlerinizi geri alıp yinelemenin yanı sıra molalar, görüntüler, suratlar(emoji), tablolar, alıntılar eklemek mümkündür ve sıralanmamış listeler, diğerleri arasında.

WYSIWYG BBCODE Editor, çok düşük miktarda CPU ve RAM kullanarak sistem kaynakları üzerinde minimum bir etkiye sahiptir. Windows'da çalışırken iyi bir yanıt süresi vardır ve iyi çalışır;Sonuçta, WYSIWYG BBCODE Editor, hızlı bir şekilde düzenleme kodu için gerekli ve yeterli elemanlarla donatılmıştır ve çoğunlukla web tasarımında daha az deneyimli kullanıcılara hitap eder.

Ekran Görüntüsü :
Tam Düzenlemiş Hali

BBCode Editör2.png

İndirme :
Kod:
https://www.softpedia.com/get/Internet/Other-Internet-Related/WYSIWYG-BBCode-Editor.shtml
 
Üst Alt