• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Windows 8 Sürümleri ve Farkları

The Punisher

MFC Üyesi
Konular
785
MFC Puanı
230
attachment.php

Evet arkadaşlar Win7 'ye kafayı yorarsanız evet çok az, bu sürümlerin yanı sıra enterprise de olduğunu biliyorum ancak Microsoft "Enterprise edition" adı altındaki sürümü son kullanıcıya sunmak istemedi. Bahse konu sürüm sadece büyük ağlara sahip firmalara satılacaktır. RT ise mobile işletim sistemi kategorisinde isminden sıkça söz ettiriyor. Windows 8 standart sürümü ev kullanıcıları için ideal de olsa bazı firmalar da bu konuda hata yaparak standard sürüm alıyor. "Bitlocker to go, etki alanına katılma ve uzak masaüstü(host)" özelliğinin olmaması şirketlerin bu sürümden uzak durmasını, "pro veya enterprise sürümlerini" almasını öngörülmesine nedenlerden sadece birkaçıdır.

faust

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
10
Berbat bir işletim sistemi