• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Windows'u Ayarlama Yazılımı : Tweak Me! [TR : Beni Ayarla!]

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,095
MFC Puanı
20,930
Açıklama :

Beni Ayarla!
benzersiz bir Windows optimizasyon uygulamasıdır. Bu araç, Microsoft Windows'un yaygın olarak kullanılan tüm sürümleri için 180'den fazla kayıt defteri ayarı sunar : Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve hatta Windows 8 . Diğer ince ayar araçlarının aksine, Tweak Me! işletim sisteminizi otomatik olarak algılar ve yalnızca sisteminizde çalışan ince ayarlar sunar .
Bu kayıt defteri ayarları, sisteminizin performansını artırmanıza ve sisteminizi daha güvenilir ve güvenli hale getirmenize olanak tanır . Ayrıca, Tweak Me! Uygulamaları bir sisteme zarar verecek şekilde değiştirmenin en iyi bilinen nedeni olan kayıt defteri temizleme gibi zararlı teknikler sunmaz .

Ekran Görüntüleri (Sistem : Windows 7 Ultimate SP1 Edition X86)

tw1.jpg
tw2.jpg

İndirme :
Kod:
https://pxc-coding.com/tweakme/