• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

WP Eklenti WPFORO eklenti hatası

Egitimsevdalisi

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Merhaba arkadaşlar wordpress kullanarak eğitim sektörüne faydası olması için bir site kurdum ve bu siteyi wordpress'in forum eklentisi ile desteklemek istiyorum.

WPFORO eklentisini kurup etkinleştir dediğimde aşağıdaki hata ile karşılaşıyorum ve WP forum'u aktif edemiyorum.

Diğer eklentileri etkinsizleştirdim çakışma oluyordur diye fakat yine aynı hatayı alıyorum.

Hata aşağıdaki şekildedir.

Sorunu nasıl çözebilirim acaba?

Eklenti etkinleştirilemedi, çünkü önlenemeyen bir hataya sebep oldu.

Warning: include(/home/ogretme1/public_html/wp-content/plugins/wpforo/wpf-includes/functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ogretme1/public_html/wp-content/plugins/wpforo/wpforo.php on line 162

Warning: include(): Failed opening '/home/ogretme1/public_html/wp-content/plugins/wpforo/wpf-includes/functions.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/ogretme1/public_html/wp-content/plugins/wpforo/wpforo.php on line 162

Fatal error: Call to undefined function wpforo_is_admin() in /home/ogretme1/public_html/wp-content/plugins/wpforo/wpforo.php on line 165

Egitimsevdalisi

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Arkadaşlar Sorunu çözdüm. Sorun çözümünü paylaşayım. Aynı sorunu yaşayanlar bu şekilde çözebilirler.

.php versiyonum eski imiş. C-panel'den girerek php versiyonunu güncelledim. En son sürüm yaptım ve bu tür uyarılardan tamamen kurtuldum.