• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Haber X yani Twitter değişmeye devam ediyor! Tweet tarih oluyor!

Twitter'ın yeni yüzü "X" ile adım atan Elon Musk, platformun kullanıcılar arasında benimsenen ifadelerinde de değişikliğe gitmeye hazırlanıyor. Şirketten sızan bilgilere göre, "Tweet" ifadesi yerine "Post" ve "Retweet" yerine ise "Repost" ifadesi kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu değişikliklerin, Twitter deneyimini daha da basitleştirmeyi ve kullanıcıların içerikleri paylaşma sürecini daha anlaşılır hale getirmeyi amaçladığı belirtiliyor.

X yani Twitter değişmeye devam ediyor! Tweet tarih oluyor!

Elon Musk'ın liderliğindeki değişiklikler, Twitter'ın geleceğine yönelik yeni bir vizyon sunuyor. Girişimci, platformun kullanıcılar arasında daha yaygın ve kullanıcı dostu hale gelmesi için sürekli olarak inovasyonlar yapmaya odaklanıyor. "X" olarak adlandırılan Twitter, daha sade ve modern bir logo ile kullanıcıların karşısına çıkarken, içerik paylaşım süreçlerindeki ifadelerin değiştirilmesiyle de daha anlaşılır bir dil sunma hedefi taşıyor.

Bu yenilikçi değişikliklerle, Twitter'ın rekabet gücünün artacağı düşünülüyor. Çünkü platform, sadece mikrobloglama ve kısa mesajlaşma yeteneklerine sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda içerik paylaşım süreçlerinde kullanıcıların daha kolay etkileşime girmesini sağlayacak. Yeni ifadeler, içeriklerin yayılmasını artırarak daha fazla etkileşim ve geri bildirim almayı mümkün kılacak.

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
348
MFC Puanı
31,510
Twitter tarihinin başına gelmiş en kötü şey kesinlikle Elon Musk

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,770
Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık 👍

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
348
MFC Puanı
31,510
Kötü demeyelim de çılgın diyelim.olmaz mııı ?

Kötü ya, kaç senelik sitenin içinden geçti. 2010'da henüz Türkçeleşmemişken falan kullanıyodum. Yok efendim profilinize girenler bildirim olarak gelecek, yok efendim TAKİPLEŞSENİZ BİLE DM limitine takılacaksınız, yok efendim kuş neymiş, Twitter neymiş, okuyabileceğimiz tibit sayısı sınırlandırıldı falan filan :D

Bi çekkkk elini kardeşim çekkk. Arkadaşlarıma komik tweetleri iletiyodum bi baktım limit dolmuş :D hele 16-17 bin takipçim var, her profilime giren olay olacaksa ya da ben birine baktım diye görecekse ohoo hayat bitti :D

Beğenileri de gizlemeyi düşünüyormuş, bir insanın twitter beğenilerinden ne olduğunu net anlıyosun. Her şeye çomak :D

Ayyy sinirlendim yine Musk'a. Git kardeşim nolur git çoluğunla çocuğunla uğraş twitterı sallll :D

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
adam king kafasına göre :) alışkanlıkları değiştirmede üstüne yok

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Tweet kelimesi ne zaman tarih olacak acaba hala dile getirenler var.