• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yabancı Kaynaklardan Paranormal Olaylar

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,092
MFC Puanı
20,830
Olay-16 [SON]

Eve geldim ve kocamın arabasını park etmiş gördüm ve kendi kendime düşündüm, bugün Cuma, güzel! Eve erken geldi! Akşam yemeği için bir şeyler almayı unuttuğumu hatırladığımda üzerimi değiştirmek için odama gittim. Suyun aktığını duyunca banyonun kapısını çalmaya gidiyorum. Kocam duştaydı. Mağazadan bir şey isteyip istemediğini sordum. Evet ile cevap verdi. Peki ne gibi sordum? Sonra havlu istedi. Ama acelem olduğu için onu görmezden geldim çünkü rafı her zaman havlularla dolu tutuyoruz. Bu yüzden hoşçakal diye bağırdım, hemen döneceğim. Ön kapıyı açtım ve kocamın garaj yolunda durduğunu gördüm. Benden habersiz, o sabah araba lastiği patladığı için bırakılmıştı. Banyoya bakıyoruz ve orası boş. Duş ve küvet kuru, ancak ayna buğulandı. Bu onun sesiydi, tam ona benziyordu. Acaba bir şey beni içeri çekmeye mi çalıştı? Yoksa Matrix'te Bir Aksaklık mıydı?

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,092
MFC Puanı
20,830
Kaynak Çeviri Sitesi :
Kod:
https://www.justforspooks.com/30-paranormal-events/
Çeviri Yazarı : TRWE_2012

Not:

Türk Forumlarında bir ilk'tir.Yabancı kaynaklardan paranormal olayların Türkçe'ye çevirisi.....