• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yahoo'da Yaprak Dökümü Bitmiyor

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
yahoo-da-yaprak-dokumu-bitmiyor-4564264_o.jpg

THE LİRA - Yahoo Yönetim Kurulu Başkanı Alfred Amoroso, internet devi şirketin yönetim kurulunda başlayan yaprak dökümüne eklenen son isim oldu.
Alfred Amoroso’nun ayrılışı Perşembe günü geç saatlerde kamuoyuna duyuruldu. Amoroso, geçen yıldan bu yana Yahoo Yönetim Kurulu’ndan ayrılan 7. Üye oldu.

Yönetim kurulundaki koltuğunu 25 Haziran'daki yıllık hissedarlar toplantısında terk etmesi planlanan Amoroso’nun istifa kararı hemen etkisini gösterdi.
Maynard Webb. Jr.’ın Başkanlık görevine vekalet edeceği açıklandı.

Amoroso ve Webb; yönetim kuruluna 14 ay önce, dört yönetim kurulu üyesinin hissedar baskısıyla istifa etmesinin ardından girmişti.
Bundan üç ay sonra, şirket İcra Kurulu Başkanı Scott Thompson ile yollarını ayırdı. Ardından Amoroso Yahoo Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.
Amoroso başkanı olduktan sonra, uzun süre Google’da yöneticilik yapmış Marissa Mayer Yahooİcra Kurulu Başkanı olarak göreve başladı.