Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

YENİ VE EN ÖNEMLİSİ YERLİ BİR OYUN DAHA IMPERİAL ONLİNE

SenSuaL

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    8 Eyl 2020
  • Mesajlar
    1
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Arkadaşlar merhaba,
Yeni ve en önemlisi YERLİ bir mmorpg oyun daha karşımıza çıkmış durumda adı Imperial Online geliştirici ekip ile oyunun durumu ve gidişatı hakkında bilgi alma fırsatı yakaladım oyun 2020 Aralık ayında Pre-Alpha girebileceğini öğrenmiş bulunmaktayım.
- OYUN
Oyun open world yani açık dünya.
Tabi bunun yanında dungeon sisteminde olacağını belirttiler.
- DUNGEON SİSTEMİ
Dungeon'lar tek bir çeşitten ziyade farklı farklı seçenekler oyun tarafından belirlenip oyuncunun aynı moblar ve boss ile karşılaşmasının önüne geçecek yani girdiğiniz bir dungeon'a tekrar girmek istediğinizde farklı olacak.
- KARAKTER & SINIFLAR
Oyunda 6 sınıf ve bu sınıfların alt kategorileri olacağı yönünde bilgiler iletildi ayrıca ilk aşamada 6 ilerleyenki aşamalarda ise 8'e yükseltilecek.
Character Classes
Class ve alt class lar;
Guardian
- War Lord
- Dark Knight
Cleric
- Holy Knight ( Healer )
- Paladin ( DPS )
- Templar ( Buff )
Archer
- Hunter
- Beastmaster
Mage
- Fire
- Water
- Air
- Nature
- Master Elements (Frost)(Volcano)(Arcane)(Storm)(Dark)
Assassin
-Rogue
-Ninja
Berserker
-Dragon Slayer
-Doom Bringer
Sonradan Gelmesi Planlanan
Character Classes:
Gunslinger
Fighter
- PAZAR SİSTEMİ
Pazar sistemi old-school ve müzayede (NPC) üzerinden yapılabilecek ayrıca NPC üzerinde alt-üst limit sistemi olacağını bu sayede eşyaların değerinin üzerinde satışının önüne geçileceği bilgisini aldım.
- PVP SİSTEMİ
Oyunda pvp yapabileceğimiz haritalar ve ayrıca her hafta düzenen kale savaşları olacağını bu savaşta kale içerisine sizde bulunan kristali koyduğunuz vakit kalelerin hakimiyetini ele geçebilir kazandiktan sonra ki süreçte kalenin örn. duvarlarını, kapısını sizden istenen malzemeler ile upgrade yapılabileceğini öğrenmiş bulunuyorum.
Kale savası süresi sonunda kaleleri elde bulunduran clanlar o şehrin kontrolunu sağlayacak ve clanlarının amblemleri orada 1 hafta boyunca dalgalanacak.
Bu şehirlerden yapılacak npc alışverişlerinden gelen gelirleri rpr gelirlerini kendi clanlarına 1 hafta boyunca aktarabilicekler.
Toplamda 3 buyuk sehir kalesi ve 11 farklı kucuk kale olarak 14 adet kale bulunmakta. Her haftasonu bu savas eventi gerceklesecek.
- SKİLL VE COMBAT SİSTEMİ
Skill açısından birçok varyosyon olacağını ve bu skill'lerin yetenek ağacı ile süslenceği tek bir tip olamayacağını öğrenmiş bulunmaktayım.
Pvp esnasında Combo'nun kesintiye uğramaması adına skill içinde örn. skill içinden başka bir skill daha çıkıp 5 sn içinde Q veya E bas gibi bir seçenek çıkacak.
- PETLER VE BİNEKLER
Binekler sizleri sadece bir yerden bir yere götürmekte ziyade sizlere + bonus kazandırabilecek.
Binek üzerinden attack yapmak mümkün olacak.
Bineklerin kendilerine özgü yetenekleride olacak aynı zamanda hızlı koşma , zıplama , görünmez olma , uçma gibi özellikleride bulunacak.
Bindiğiniz binek örnek olarak bir ejderha olursa bu ejderhanında kendine özgü yetenekleri olacak örn olarak ejderha'nın alev püskürtme gibi özelligi veya bir gergedana binerken gergedanın boynuzu ile düşman karakterlerine stun atması gibi özelliğide mevcut olacak.
Pet tarafında ise yanınızda dolaştırabiliceğiniz petleriniz olacak keza bu petler hem saldırabilicek hemde gelişebilicekler. Belli bir leveli olup experience puanı kazanacaklar.
Ayrıca sizlere buff + stats gibi özelliklerler sunup sizler için otomatik kutuları da toplayabilicekler.
Her hafta farklı içerikli videolar aşağıdaki Youtube kanalında yayınlanacaktır.
Oyunun YouTube adresi ve sinematik Trailer ;
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=Ky80_gyVvM8
Oyunun discort adresi;
Kod:
https://discord.gg/sXVHBeN
 
Son düzenleme:
Üst Alt