Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yerli fofomo, beş şehirde 3 bin 500’den fazla canlı müzik etkinliğini listeliyor

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,016
  • MFC Puanı
    124
  • MFC Seviyesi

Yerli fofomo, beş şehirde 3 bin 500’den fazla canlı müzik etkinliğini listeliyor


Geçtiğimiz Temmuz’da günlük film önerileri yapan ve*Epcsht LLC*tarafından geliştirilen*Little Movies*uygulamasından sizlere bahsetmiştik.*Furkan*ve*Tuğkan*Cengiztarafından geçtiğimiz yıl kurulan*Epcsht, şu an için 10 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor. Başka bir uygulama ile tekrardan karşımıza çıkan*Epcsht,*fofomo*uygulaması sayesinde şehrinizdeki canlı müzik etkinliklerini keşfetmenizi amaçlıyor.


3 bin 500’den fazla etkinlik

Kısa zaman önce tanıttığımız*BUGECEuygulamasına oldukça benzeyen*fofomo,*BUGECE‘den farklı olarak bilet satışı gerçekleştirmiyor. Hizmet sunduğu şehirlerdeki müzik etkinliklerini takip etmek için oldukça başarılı bir servis olan*fofomo, ülkemizde*İstanbul, yurt dışında ise*Amsterdam,*Berlin,*Londra*ve*Paris*şehirlerinde hizmet veriyor. Toplamda 575 mekan bilgisine sahip olan fofomo, 3 bin 500’den fazla etkinliği listeliyor.

Yaklaşık 3 ay içinde geliştirilen fofomo uygulaması, 2017 yılının başında*iOS*platformu için kullanıma sunulmuştu. Kısa süre önce*Android*platformu için de kullanıma sunulan fofomo, her iki platformda da ücretsiz olarak indirilebiliyor. Anasayfasında etkinlik tarihlerine göre sıralama yapan fofomo, şehir kısmında ise lokasyonunuza en yakın etkinlik mekanlarını gösteriyor.

Dilediğiniz etkinlikleri takip etmenize de olanak sağlayan fofomo, takip edilen etkinlikler için ayrı bir sekmeye de sahip. Dilediğiniz etkinliği size hatırlatan ve etkinliğin bilgilerinin değişmesi durumunda kullanıcısına bildirim de gönderen fofomo,*mekan,*tarih*ve etkinliğin programı hakkında detaylı bilgiler de sunuyor.

Yurt dışında*Songkick*ve*Bandsintown*gibi rakiplere sahip olan fofomo, hem büyük hem de lokal etkinlikleri listelemesi ile rakiplerinden arılıyor. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan ve herhangi bir üyelik gerektirmeyen*fofomouygulamasının kullanıcı dostu bir deneyim sunduğunu da belirtelim

Webrazzi

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Üst Alt