• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yoktun..

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Sabah erken kalktım. Sofra da hiçbir şey eksik değildi istediğin. Çayını sevdiğin gibi demli, büyük bardağa, iki şekerli koydum. Kahvaltının üzerine her zaman senden iyisini yapan yok dediğin türk kahvesini yaptım. Çakmağını ve sigaranı fincanın yanına koydum. Kahveyle sigaranın çok iyi gittiğini söylediğin günden beri aynı şeyi yapıyorum. Migrenim tuttu. İlacımı mutlaka içmem gerektiğini ezberlem
iştim. İçtim. Sobanın başında ellerimi ısıttım. Fincanları yıkadıktan sonra hep üşür. Hazırlandım. Evde oturmayı sevmezdik tüm gün. Saçlarımı en çok sevdiğin gibi dalga dalga yaptım. Eşofman giydim. O çok sevdiğin ve bana her giydiğim de çok yakıştığını söylediğin pembe ceketimi de giydim üstüme. Hava yağmurluydu. Islanmayı çok severdik şemsiyeyi bilerek evde bıraktık. Sinemaya bilet aldım. Sıra f, koltuk numarası 5 ile 6. En arkayı da en önü de sevmezdik. Film de biraz korktum ama belli etmedim. Çıktıktan sonra ne yapacağımı bilemedim. Sen olsaydın eve gider uyurduk.

Yoktun..