Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zorlu Ring Dövüşü

Aylin22

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    27 Mar 2013
  • Mesajlar
    150
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi


Dövüş oyunları kategorisinin sevilen oyunlarından olan ve sıkılmadan oynayacağınız Zorlu Ring dövüşü oyunu başlarken gösterilen introyu geçmek için sağ altta bulunan Skip butonuna tıklayın. Daha sonra Play?e basıp uygun bir yer seçip oyuna başlayın. Kilitli olan yerler, siz kazandıkça açılacaktır.
Dövüş Oyunları kategorisinin sevilen oyunlarından olan Zorlu Ring Dövüşü oyunununda klavyenizin tuşları ile atak yapabilir, yön tuşları kabul edilen ok tuşları ve W, A, S, D tuşları ile ileri geri hareket edebilirsiniz. Karşı taraf eğer defans yaparsa, atak çok etkili olamayabilir. Canı azalan kişi de artı işaretli butona tıklayarak canının bir kısmını geri alabilir, fakat bu işlemden sonra sıra karşı tarafa geçecektir. Oyun ekranının üst kısımındaki ibrelerde sizin ve rakibinizin canını görebilirsiniz.
Dövüş Oyunu kategorisinin sevilen oyunlarından olan Zorlu Ring Dövüşü oyununda her galibiyetten sonra bir üst tura çıkacaksınız. Bu sayede birinci olabileceksiniz. Oyun gerçekten çok eğlenceli ve zevkle, sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun. Siz de bu oyunu kesinlikle oynamalı, bu heyecana tanıklık etmelisiniz. Dövüş Oyunları, Dövüş Oyunu
 
Üst Alt