• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

1 haftada zayıflatan 5 süper öneri

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
1 haftada zayıflatan 5 süper öneri
JvWkNa.jpg

Kilo vermeyi kolaylaştıran diyet önerilerim var! Her birini özenle uyguladığınızda, bir haftada zayıfladığınızı göreceksiniz. Haydi, vücudunuzdaki fazla kilolardan kurtulmak için konumuz ile ilk adımı atın! Hazırsınız, biliyorum ve başlıyoruz....

Zayıflama tariflerinden faydalanın

Hızlı kilo vermenin sağlıklı ve kolay yolları var. Kilo aldığımda zayıflamak, fazla yediğimde telafi etmek için doğal tariflerden faydalanırım. İşte, size tavsiye edeceğim iki tarif!

Maydanoz kürüyle ödem söktürün

Maydanoz, vücuttaki ödem ve şişkinleri gidermek için mükemmel bir yardımcıdır. Evde kolayca hazırlanan bu tarif, bir haftada kilo vermenize destek olur.

Bir avuç dolusu maydanoz, bir su bardağı oda sıcaklığında su, kabuklarıyla beraber yarım limonu mutfak robotuna alın. Pürüzsüz kıvama gelene kadar çekin.

Maydanoz kürünü, bir hafta boyunca her sabah aç karnına için. Düzenli kullanımda gerçekten çok faydasını göreceksiniz.

Detoks suyuyla zayıflamayı hızlandırın

Bana göre en ekonomik ve etkili zayıflama yöntemlerinden biri, detoks suyudur. Çünkü, tatlı ve aşırı yeme isteğini keser. Yağ yakmaya yardımcı olur, ödem söktürür.

Detoks suyunu evdeki malzemelerle hazırlayabilirsiniz. Ben genellikle elma ile tarçın veya salatalık ile nane kullanıyorum. Bir hafta boyunca her gün bir litre detoks suyu içmenizi tavsiye ediyorum.

Bir litre oda sıcaklığında suyun içine bir avuç içi kadar doğranmış elma ve bir adet çubuk tarçın ilave edin. Sabaha kadar bekletin. Ertesi sabah, detoks suyu hazır olacaktır. Gün boyunca saat başı bir bardak detoks suyu için.

Erik Dalı eşliğinde yağ yakıp zayıflayın

Hayat şartları, her zaman dışarı çıkıp yürümeye ve spor salonuna gitmeye müsait olmuyor. Ancak, bunu bahane edip spor yapmayacak değiliz! Hareketli şarkılar açıp evde dans etmek, gerçekten yağ yakmaya yardımcı olur. Tüm vücut kasları çalışır, terlersiniz ve kendinizi daha iyi hissedersiniz.

Dans ederek, tahmin ettiğinizden çok daha fazla kalori yakabilirsiniz. Bir bakmışsınız, o çok rahatsız olduğunuz göbek ve basen erimeye başlamış! “Erik Dalı” türküsü geçtiğimiz yaz her yerde çalıyordu. Şimdi siz, zayıflamaya yardımcı olarak kullanın. Sevdiğiniz, sizi harekete geçiren çok farklı şarkılar da tercih edebilirsiniz.

Diyelim ki çocuğunuz uyuyor veya evde ses çıkarmamanız gerekiyor; sorun değil! Telefonunuza kulaklık takarak hareketli şarkıları açın, kimseyi rahatsız etmeden dans edip sporunuzu yapıp kalorileri cayır cayır yakın! : )

Düşüncenin gücüyle hızlı kilo verin

Çevremde birçok kişiden “ben diyet yapamıyorum, iradem zayıf” tarzında yakınmalar duyuyorum. Oysaki, düşünce gücümüzü kullandığımızda iradeye gerek kalmaz. Çünkü, vücudumuz aslında bizim için neyin faydalı ve neyin zararlı olduğunu bilir. Hemen bir pastaya, hamura yönelmek yerine üç saniye durun ve düşünün.

Herhangi bir şey yapmadan önce kendinize şunu sorun: “Bunun bana ne faydası var?” Cevabınıza göre harekete geçin. Ben artık şekerin, hamur işlerinin, alkolün, kızartmaların, paketli gıdaların zararlı olduğunu söylemeye utanıyorum : ) Biraz durup düşünürseniz, vücudunuz size faydalı olanı zaten söyleyecek.

En doğru zayıflama yöntemlerini öğrenin

Şimdi size, zayıflama yöntemlerinin sadece bir kısmını anlattım. Uyku düzeni var, kahvaltı yapmanın önemi var, ara öğün var. Daha önce bu konularda çok yazı yazdım. Aşağıda verdiğim bağlantıya tıklayıp hepsini okuyup öğrenebilir ve idealinizdeki vücuda kavuşmak için doğru yöntemleri öğrenebilirsiniz.