Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

profosorodin

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    2 Ağu 2019
  • Mesajlar
    1
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Sanal Bilgisayarlar Sayesinde 10,000 GH/s Hızı İle BTC Kazımı Yapabilirsiniz Bugün Sizlere Bunu Anlatacağım.


Yukarıda Gördüğünüz Resimde ki kazma hızına 4 saatte oluşturduğum sanal bilgisayarlar Sayesinde ulaştım.
BTC Kazarken Chorome Tarzı Bir Tarayıcı Kullanacağız. Bu tarayıcıyı Sanal bilgisayarlarımıza kurarak kazmaya başlayacağız, Tek bir hesap ile birden fazla bilgisayarda kazım yapabiliyoruz zaten bu sayede bu kadar yuksek hızlara çıkabiliyoruz ne kadar çok sanal pc o kadar çok kazım gücü ve para.
0,50 Kuruş Ödeme Alt sınırı 1Gün içinde Hsabınıza Geçiyor BTC leriniz.

Kullanacağımız Tarayıcı Crypto Tab :


Şimdilik bir indirme Yapmanıza Gerek yok önce sanal bilgisayarımızı kuralım.

Sanal bilgisayarlar için kullanacağımız adres Microsoft Azure :

1 Senelik Deneme Sürümü Sayesince Birden Fazla Sanal Bilgisayar Kurma Yetkimiz Olacak. Yukarıdaki linkten Azure ye kayıt olun kayıt olduktan sonra sizi alt tarftaki resimde bulunan yer karşılayacak orada en sağda bulunan kırımızı ile işaretlediğim kısıma tıklayın.Daha sonra Alt tarafdaki resimde gördüğünüz yere tıklayarak devam edin.


Şimdi geldik sanal bilgisayarımızın asıl oluştuğu kısma alt resimde kırmızı ile işaretlenen yerleri ayarlayıp Devam edin.Resimlerde Gösterilen Ayarları Yaptıktan Sonra Create Kısmına Basın Ve Sanal Bilgisayarınız oluşmaya başlasın. Bu işlem 5 Dakika Sürecek Bittikten Sonra Sizi Şöyle Bir ekran Karşılayacak Bu ekranda İlk Olarak Connect Kısmına Daha Sonra Yan Tarafta Bulunan Download RDP File Kısmına Basıp indirdiğiniz dosya ile sanal bilgisayarınıza uzaktan bağlantı kuracak.sınız


Şimdi Sanal Bilgisayarımıza Bağlandık, Sanal Bilgisayarımıza Bu Tarayıcıyı Kurup BTC Kazmaya Başlayabiliriz.
Kullanacağımız Tarayıcı Crypto Tab :
Sanal Bilgisayarınıza İndirin Ve Facebook hesabınız ile kayıt olun Kazmaya Başlayın.

Bu anlattığım adımları Tekrar Ederek Daha Fazla Sanal Bilgisayar Kurup Hızınızı Yükseltebilirsiniz Sadece 1 Tane Sanal Bilgisayar Size Yetmeyecek.
Her Sanal Bilgisayarda İndirip Kurduktan Sonra Aynı Hesap İle Giriş Yapın Ki Her Bilgisayardaki Hız Toplansın.

Örnek: 1. Bilgisayar Hızı 300
10. Bilgisayar Hızı da 300 İse

Toplam Hızınız 3.000 Olur Bu şekide Hesap yaparak ne kadar çok bilgisayar kurarsanız hızınızın toplamı da o kadar çok artar Anlamadığınız Kısımlar Olursa Sorabilirsiniz.