• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

10 Haziran 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
KOÇ: Çevreniz sizden etkilenecek ve fikirlerinize karşı çıkmayacak. İlişkiler tutkulu bir hal alıyor. İletişim gezegeni Merkür retrodayken dış görünüşle ilgili değişim yapmayın. Akıllı kişilerle konuşmayı seviyorsunuz.

BOĞA: Sosyal ilişkilerinizde yumuşak geçişler var. İş ilişkilerinizde de yapıcı davranacaksınız. Arabuluculuk görevinizi yerine getirmeye çalışırken, iş arkadaşlarınız arsında gerekli iş birliğini sağlayacaksınız.

İKİZLER: Gücünüzün yavaşladığını hissederek kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Gizemli bir havaya girecek ve düşünceleriniz kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.

YENGEÇ: Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Böylece gelişmelerden gerekli dersleri çıkararak uzun vadede size yarar sağlayacak önlemleri alacaksınız. Bu dönemde çevrenizi yargılıyorsunuz.

ASLAN: Kendinizle ilgili olumsuz şeyler düşünmeyin. Dengeleriniz önemli. Sorunların üstesinden gelebilecek enerjiye sahipsiniz ama dikkati elden bırakmayın. İnsanlar sizden etkilenip karşı çıkamıyorlar. İç sesinizi dinleyin.

BAŞAK: İçinizdeki yoğun karmaşa nedeniyle herkesten soyutlanmak isteyeceksiniz. Gün içinde nostaljik duygular ortaya çıkacak. Sevdiklerinizle duygu birliği içinde olacaksınız ve geçmiş olaylar gündeme gelecek.

TERAZİ: Sürprizlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İsteklerinizi kolay bir şekilde yaşama geçireceksiniz. Bu arada şansınız da artıyor. Yeni girişimler için kendinizi cesur hissediyorsunuz. Birçok kişinin dikkati üzerinizde olacak.

AKREP: Bugün zihniniz çok dağınık. Herkese aynı anda söz vermeniz iyi olmuyor. Değişen hava şartları en çok sindirim sisteminizi etkileyecek. Alışık olmadığınız yiyeceklerden uzak kalın. Uyku düzeniniz önemli.

YAY: Bugün, enerjiniz çok yüksek olacak. Karşınızdakiler sizin konuşma ve ikna kabiliyetinizden olumlu bir şekilde etkilenecekler. Beden dilinizi çok iyi kullanacaksınız. Çekici ve aktif bir gün olacak.

OĞLAK: Disiplinli şekilde yaptığınız işler başarıyı getirirken, para kazanma konusunda da şanslı olacaksınız. İşinizi iyi takip ediyorsunuz. Maddi durumu iyi olan kişiler karşınıza çıkacak. Akıllı davranıyorsunuz.

KOVA: Dostlukların pekişeceği bir gün. Sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacaksınız. Güçlü kişilerin desteğini hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi iyi tutmayı başaracaksınız. Duygularınıza katı kurallar getireceksiniz.

BALIK: Duygusal yaşamınızla ilgili değişim yapmalısınız. Bazı olaylar istediğiniz gibi olacak. Kuracağınız beraberlikten karlı çıkacak, ortaklıklar konusunda şanslı olacaksınız. Bu dönem kısa vadeli sözleşmeler yapmalısınız.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Çevreniz sizden etkilenecek ve fikirlerinize karşı çıkmayacak.

@Sezen karşı çıktı sen benim çevremden değil misin??

Akıllı kişilerle konuşmayı seviyorsunuz.

Çok mu belli oluyor??

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Alışık olmadığın yiyecekler diyor tropikal adaya mı düştün ne büyük bi şans??

Yok ya Canım oraya takilmadim ben her gün ki şeyler yiyorum orası tutmadı ?. :D

İşte bana uyan tutan yorum :D ?

Bugün zihniniz çok dağınık. Herkese aynı anda söz vermeniz iyi olmuyor.
Uyku düzeniniz önemli.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Yok ya Canım oraya takilmadim ben her gün ki şeyler yiyorum orası tutmadı ?. :D

İşte bana uyan tutan yorum :D ?

Bugün zihniniz çok dağınık. Herkese aynı anda söz vermeniz iyi olmuyor.
Uyku düzeniniz önemli.
Her an her yerde olamazsın ünlü üstad pozi yorumu???
Uyku önemli uykusuzluk çekme??

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
YAY: Bugün, enerjiniz çok yüksek olacak. Karşınızdakiler sizin konuşma ve ikna kabiliyetinizden olumlu bir şekilde etkilenecekler. Beden dilinizi çok iyi kullanacaksınız. Çekici ve aktif bir gün olacak.

Hımm iyi bari sevdim bugün :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...