• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

160 Miniğe İngilizce Eğitimi

Konular
2,686
MFC Puanı
180
Bursa Orhangazi Belediyesi'nin sezon başında başlattığı ücretsiz İngilizce kursları 160 minik öğrencinin katılımı ile devam ediyor.

Bursa Orhangazi Belediyesi'nin sezon başında başlattığı ücretsiz İngilizce kursları 160 minik öğrencinin katılımı ile devam ediyor. İngilizce öğretmeni Arzu Esma Bozan tarafından verilen kurslar, Kapalı Pazaryeri'nde belediye tarafından oluşturulan sınıfta yapılıyor.

Orhangazi Belediyesi'nin bu yıl ilk kez başlattığı İngilizce kursları yoğun ilgi görüyor. Belediyenin finanse ettiği ve anaokulu çağından lise düzeyine kadar 160 öğrencinin iştirak ettiği İngilizce kursları hafta sonları tüm gün devam ediyor. Gürleler İlköğretim Okulu İngilizce öğretmeni Arzu Esma Bozan tarafından verilen İngilizce eğitiminde cumartesi ve pazar günleri planlananın üzerinde öğrenci sayısına ulaşıldı.

İngilizce öğretmeni Arzu Esma Bozan kurslara ilginin son derece yüksek olduğunu belirterek, "Belediyenin katkısı ile böyle bir kurs düzenleyebildiğimiz için çok mutluyuz. Kurslarımız beklenenin üzerinde ilgi gördü. Bu bizi sevindiriyor. Velilerimiz de öğrencilerimiz kadar çocukların İngilizce eğitim almasını önemsiyorlar." dedi.

Öte yandan Kapalı Pazaryeri'ndeki bir dükkanın Orhangazi Belediyesi tarafından sınıfa döndürülmesi ile burada verilen kurslarda minik öğrencilere temel İngilizce eğitiminin yanı sıra orta okul düzeyinde de eğitim veriliyor. Kurslara ilginin çok yüksek olmasından dolayı sınıflar yetersiz kalıyor.