• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

17 Ekim 2020 Cumartesi Günün Fıkrası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
İki çavuş iddiaya girer, hangimizin eri daha salak diye. İlk çavuş erini çağırır ve der ki;

- Oğlum al şu 10 lirayı, git bana bir araba al. Er:
- Baş üstüne çavuşum der gider. İkinci çavuş çağırır erini:
- Oğlum git bak bakayım ben evde miyim? der. Er:
- Baş üstüne çavuşum der çıkar. Bu iki salak er çarşıda karşılaşırlar, erlerden biri:

- Yahu bende bir çavuş var o kadar salak ki bana para verdi git bana araba al diye lan keriz bugün pazar arabayı nereden bulayım. Diğer er:

- Yahu benim ki daha salak yok gidip kendisi evdemiymiş değilmiymiş diye bakacakmışım be ey avanak yanında koskaca askeriyenin telefonu var evi arayıp sorsana...

Konular
2,107
MFC Puanı
301,160
İki çavuş iddiaya girer, hangimizin eri daha salak diye. İlk çavuş erini çağırır ve der ki;

- Oğlum al şu 10 lirayı, git bana bir araba al. Er:
- Baş üstüne çavuşum der gider. İkinci çavuş çağırır erini:
- Oğlum git bak bakayım ben evde miyim? der. Er:
- Baş üstüne çavuşum der çıkar. Bu iki salak er çarşıda karşılaşırlar, erlerden biri:

- Yahu bende bir çavuş var o kadar salak ki bana para verdi git bana araba al diye lan keriz bugün pazar arabayı nereden bulayım. Diğer er:

- Yahu benim ki daha salak yok gidip kendisi evdemiymiş değilmiymiş diye bakacakmışım be ey avanak yanında koskaca askeriyenin telefonu var evi arayıp sorsana...
Hahaha özellikle arayıp evi sorsana kısmı :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...