• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

19 Aralık 2016 Pazartesi Hava Durumu

Sentinus

MFC Üyesi
Üyelik Tarihi
27 Ağu 2013
Konular
3,490
Mesajlar
10,553
MFC Puanı
7,510
0612kucuk.PNG
1218kucuk.PNG
1824kucuk.PNG
0006kucuk.PNG

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemizin doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinden itibaren Şırnak ve Hakkari çevrelerinin kar yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Doğu kesimlerde kuvvetli olmak üzere iç kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.
HAVA SICAKLIĞI: Ülkemiz genelinde mevsim normallerinin altında seyretmesi bekleniyor.
RÜZGAR: Genellikle kuzey, Karadeniz Bölgesi kıyı kesimlerinde batı ve kuzeybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.
UYARILAR

Güncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.
BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA

Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte doğu kesimlerde yer yer pus hadisesi bekleniyor.
BİLECİK °C, 3°C

Az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde puslu
BURSA °C, 5°C

Az bulutlu
ISTANBUL °C, 9°C

Az bulutlu
TEKİRDAĞ °C, 8°C

Az bulutlu
EGE

Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.
A.KARAHISAR °C, 2°C

Az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde sisli
IZMIR °C, 10°C

Az bulutlu
KÜTAHYA °C, -1°C

Az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde sisli
MUĞLA °C, 10°C

Az bulutlu
AKDENİZ

Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sabah ve gece saatlerinde Göller Yöresinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.
ADANA °C, 12°C

Az bulutlu
ANTALYA °C, 15°C

Az bulutlu
BURDUR °C, 5°C

Az bulutlu
KAHRAMANMARAŞ °C, 6°C

Az bulutlu
İÇ ANADOLU

Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.
ANKARA °C, 2°C

Az bulutlu
KAYSERİ °C, -1°C

Az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer sisli
KONYA °C, 2°C

Az bulutlu
SİVAS °C, -6°C

Az bulutlu
BATI KARADENİZ

Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte iç kesimlerde sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.
BOLU °C, -2°C

Az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde sisli
KARABÜK °C, 4°C

Az bulutlu
KASTAMONU °C, -1°C

Az bulutlu
ZONGULDAK °C, 6°C

Az bulutlu
ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve az bulutlu, doğu kesimlerinin yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin kıyı kesimlerinde hafif olmak üzere bölge genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.
ARTVİN °C, 3°C

Parçalı ve çok bulutlu
SAMSUN °C, 5°C

Parçalı ve az bulutlu
TOKAT °C, 2°C

Parçalı ve çok bulutlu
TRABZON °C, 6°C

Parçalı ve çok bulutlu
DOĞU ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu, güneydoğu kesimlerinin çok bulutlu geçeceği, bu sabah saatlerinden itibaren Hakkari ve Şırnak çevrelerinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Kuzey kesimlerinde kuvvetli olmak üzere bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.
ELAZIĞ °C, -4°C

Parçalı ve az bulutlu
ERZURUM °C, -14°C

Parçalı ve az bulutlu
HAKKARİ °C, -6°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu sabah saatlerinden itibaren kar yağışlı
VAN °C, -6°C

Parçalı ve çok bulutlu
GÜNEYDOĞU ANADOLU

Parçalı, doğusunun yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.
ADIYAMAN °C, 6°C

Parçalı ve az bulutlu
BATMAN °C, 1°C

Parçalı ve çok bulutlu
DIYARBAKIR °C, 3°C

Parçalı bulutlu
GAZIANTEP °C, 3°C

Parçalı ve az bulutlu
DENİZLERDE HAVA

Fırtına beklenmiyor.
KARADENİZ

Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, açıkları ve doğusu yağmurlu, Rüzgar: Batı ve güneybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/sa), akşam saatlerinden itibaren Orta Karadeniz 4 ila 6 (30-50 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Orta Karadeniz 1,5m ila 2,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta.
MARMARA

Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu, Rüzgar: Kuzey ve kuzeydoğudan 2 ila 2 (10-30 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m, Görüş: İyi.
EGE

Hava Durumu: Az bulutlu, Rüzgar: Kuzey Ege'de kuzey ve kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa), Güney Ege'de kuzey ve kuzeybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/sa), güneyi ilk saatler 6 (50 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, güneyi 2,5m Görüş: İyi.
AKDENİZ

Hava Durumu: Parçalı bulutlu. Rüzgar: Kuzey ve kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa), akşam saatlerinde 5 (40 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Görüş: İyi.
VAN GÖLÜ

Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu, Rüzgar: Doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa) kuvvetinde; Dalga: 0,25 ila 0,75 m, Görüş: İyi.
 
Üst