• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

2.ayın Sunucusu Zurna.Net

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
324
MFC Puanı
1,110
Başarılarının devamını dilerim Ersan abinin.

Konular
32
MFC Puanı
1,710
güzel kaliteli bir yer:) haksızlık yok hepsi değerli başarıların devamını dilerim

Konular
145
MFC Puanı
80
cok yonetim degisti Zurna.Net te ama zurna net en parlak donemini yasarken Ersan yonetimi devralmisti ve Osmanli Gerileme donemi gibi bir doneme girmisti zurna.Umarim o zamanlardaki Toyluk ve hatalar olmaz bu defa gerileme yerine guzel bir ilerleme yasatirsin.. 2. kere hayirli olsun.

Konular
36
MFC Puanı
200
benm için zurna net en parlak dönemini REİS COŞKUN zamanında yaşamıştır ve sonrası yoktur :) tskler herkezn düşüncesine saygı duyulması gerek

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
CLaSsic 'in Oldugu heryer eLit olma yolunda ilerler ßa$arıLar :)

xistanbulx

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
zurna.net yönetimde iş yok irc serverlerin kralı bot server olarak zamanında serverdi ama :) şimdi userden cok botvar:)

Konular
8
MFC Puanı
950
Zurna.net çok kan kaybetti fakat yeni bir oluşum içinde kendilerine bu oluşumda başarılar dilerim.

Ela

Konular
13
MFC Puanı
60
Zurna.Net'de uzun süre takılan biri olarak, bence yönetici anlamında en güzelini edinmiş bir sunucu şuanda.. Ersan, tutum ve başarısı yönüyle kulaktan kulağa giden ve bunu her zaman belli eden biri.. ve umuyorum ki, umdukları neyse o'na sahip olsunlar..

Ersan abicim başarılarının devamını diliyorum.. ;)

Konular
2
MFC Puanı
40
Muhteşem harikulade DÜNYALAR GÜZELİ İNSAN PRENSES LETİSYA ORDA BULUNDUĞU İÇİN NORMALDİR

StyLechiLd

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
30
Bazı kişiler Reis zamanını Söylemiş onlara cevap olarak Şunları söylemek istiyorum.
1. O zamanlara Facebook yoktu.
2. twitter da yokdu.
3. Cep telefonları bu kadar gelişmemişti.
4. Reiste Bulduklarını ersanda bulamayınca insanları karalamaya çalışmanın ne manası var ne de gerek var.. Zamanında Zurna.net De yönetimin olmak için can atanlar şimdi görüyorumki ersanı kötülüyor neyse herkes biliyor kendini ve ersan ve yönetiminide.. Başarılı olacaklarına inanıyorum ve devamını diliyorum.

Ruj

Konular
48
MFC Puanı
110
Gerileme dönemi yaşıyor.
Gerçi ilerleme yaşayan serverda yok ya o ayrı bu konu.
Hepsi aynı şekilde ne eski tadı veriyor ne de kullanıcılarını tatmin edebiliyor.
Artık seçenekler çoğaldı ve irc tutkusunu tüketmiş durumda.

Konular
68
MFC Puanı
10
Ben fazla anlamam da Sohbet.net de Dj lik yapıyorum Gayet guzel bir ortam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...