• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

20 Aralık 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650

20 Aralık 2020 Koç Burcu Günlük Yorumu​

Koç burcu günlük yorumu bu ara duygusal olarak eksiklikleri hissediyorsanız artık bu düşünceleri bırakabilirsiniz. Çünkü istediğiniz kadar güzel olan bir eş hayallerinizi süslemek için ata binmiş de geliyor gibi hissediyorum. Biraz daha sabır ile beklemeniz sizlerin güzel günlerde yaşamanız için en büyük silahınız olacak. Şu sıralar aile büyükleri ile aranızda sorunlar da olabilir. Onlara karşı dik başlı olmak yerine yapıcı bir şekilde yaklaşmanız gerekebilir. Onların sadece sizlerin iyiliklerini istediklerini bilmeniz de fayda var. Arkadaş konusunda her ne kadar kendinizi çok şanslı hissediyor olsanız bile sizi sizin kadar seven kimse yok gibi hissediyorum. Herkesi dost olarak görmek yerine biraz daha mesafeli olmanız da fayda olacak. Bu ara kariyer konusuna her zamankinden biraz daha fazla odaklanmanız aslında sadece sizlerin yararına olacak. Güzel günler kapınızı çalmak için bu kadar özel hazırlanırken, sizlerin de emek vermesi gerekiyor. Alacağınız bir haber ile mutluluk göz yaşlarına sahip olacaksınız. Her şey gönlünüzce olmak için yola çıkmış geliyor.

20 Aralık 2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu​

Boğa burcu günlük yorumu hayatın en duygu dolu olan anlarında yer alacak olduğunuzu görüyorum. Aslında hep bir duygu eksikliği içinde kendinizi hissetmeniz karşınıza çıkan birçok fırsatı kendi ellerinizle kaçırmanıza neden olabilir. Bu durumları yaşamamak adına sizler de etrafınızda olan durumları biraz daha gözlemleyeceksiniz. Aslında hayatınıza yeni birinin girebilecek olduğu ve çok romantik birisi olabileceğini işaret ediyor. Masallarda yer alan bir aşk kapınızı çalmak için tüm güzellikleri ile hazırlanıyor. Günün orta kısımları incelediğim zaman bu ara kendinize ait bir gayrimenkul almayı düşünüyor olduğunuzu görüyorum. İsteklerinize uygun bir gayrimenkul bulabilirsiniz. Bunun için kredi çekmeyi düşünebilir ve ona göre hareket etmek isteyebilirsiniz. Bu ara kredi çekmek sizler için pek de uygun olmayacak. Bu yüzden bütçenize uygun hareket etmeyi tercih etmeniz, ilerleyen günlerde sorun yaşamadan rahat bir hayat sürmenize etki edecek. Kısa süreli olan bir yol düşünceniz varsa bu ara biraz daha ertelemek yerine yola çıkabilirsiniz. Sizlere iyi gelecek.

20 Aralık 2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu​

İkizler burcu günlük yorumu gelecek büyük miktarda paraya işaret ettiğini hissediyorum. Eğer miras gibi konularınız varsa bu süreçte istediğiniz her şey sizlerin istediği gibi sonuçlanacak. Bu aralar tek bir konu üzerinde sabit bir şekilde tüm enerjinizi ona harcıyor olabilirsiniz. Her şeyi erteleyerek tek onu düşünmeniz sizlerin birçok konuyu elleriniz arasında kaçırmanıza neden olacak. Bu yüzden oldukça temkinli olmanız sizlerin de istediğiniz başarıları elde etmenize yardımcı olacak. Hayatınıza kısa süre içerisinde girecek biri olabilir. Bu kişi ile aklınızda a dan z ye kadar her ne varsa yaşayabilir ve duygu dolu olan anlara şahit olacaksınız. Aslında son zamanlarda dişlerinizi bu ara ihmal etmiş olduğunuzu ve kısa süre içerisinde diş ağrısı çekecek olduğunuzu görüyorum. Bu durum meydana gelmeden sizler de bir doktor kontrolüne girebilir ve gerekli olan önlemleri alabilirsiniz. Hayatın her şekilde sizlere gülmesi için biraz daha sabır ve sükunet ile beklemelisiniz. Bunun ardından ne kadar güzel günler olduğuna kendiniz şahit olacaksınız.

20 Aralık 2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu​

Yengeç burcu günlük yorumu kısa süre içerisinde bir davete icap edecek olduğunuzu görüyorum. Burada tanışacağınız kişiden ilk başlarda enerji alamayabilirsiniz. Fakat bu kişiyi tanımak için fırsat verirseniz o kişinin aslında hayatınızın aşkı olabileceğini göreceksiniz. Hayatınızda beliren olalar karşısında 3 vakte kadar yeni yerlere gelebilir ve işinizde oldukça başarılı biri olacaksınız. Şayet çalışan değil de eğitim hayatına devam eden biriyseniz eğitim alanı ile ilgili elinize farklı fırsatlar geçebilir. Bunları direk ret etmek yerine sizlerde değerlendirebilir ve güzel bir şekilde sonuçlanmasına şahit olacaksınız. Kısa süre içerisinde bir olaya tanıklık edebilirsiniz ve olayın çözümlenmesi için sizlerin şahitliği söz konusu olacak gibi hissediyorum. Bu noktada vicdanınızı dinleyerek olayda kimin haklı ya da kimin haksız olduğunu rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Aileniz için vakit ayırabilir ve aslında ne kadar keyif dolu olan anlar geçirebileceğinize şahit olabilirsiniz. Kilo konusunda şikayetleriniz varsa yediklerinize biraz daha dikkat etmeniz sonucunda istediğiniz bedene sahip olmanız söz konusu olacak. Bu ara ciddi anlamda hayatınızda etki edecek ve mutlu edecek gelecek bir parayı temsil ettiğini hissediyorum.

20 Aralık 2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu​

Aslan burcu günlük yorumu hayatınızda lider bir yapınız var ve insanları yönetiyorsanız artık bu duruma bir son vermeniz gerektiğini hissediyorum. Sizi seven kişiler her ne kadar bu durumdan rahatsız olduklarını dile getirmiyor olsalar bile sizlere karşı kırgınlık duyacaklardır. Sağlığınızı sürekli ertelemeniz ilerleyen süreçlerde kötü nedenlere neden olabilir. Bu yüzden kendinizi biraz daha ertelemek yerine daha çok kendinizle ilgilenebilirsiniz. Hayatınızda kimsenin yer almaması bazen sizlerin de duygu yoğunluğu yaşamasına neden olacaktır. Bu noktalarda üzülmek yerine sabırlı olmayı tercih etmelisiniz. Yakın zamanda bu kadar beklemenin değdiğiniz görebileceğiniz birisi sizlerin kalbinin kapılarını aralayacak gibi hissediyorum. Teknolojik cihazlara merakınız olduğunu görüyorum. Bütçenizi ayarlayabilirseniz bu ara kendiniz için daha iyi bir teknolojik cihaz alabilirsiniz. Oldukça dalgın yapınızın olmasını kullanan insanlar olabilir. Bu noktada çevrenizde olan insanlara karşı dikkatli davranmalı ve kendinizi korumalısınız. Kısa süre içerisinde kalbinizin kapısını aralayacak olan kişi ile tüm sorunlardan kurtulacaksınız ve artık rahat bir nefes alacaksınız. Son zamanlarda beğendiğiniz bir parça ürünü kendiniz için alabilir ve özel günlerde tercih edeceksiniz.

20 Aralık 2020 Başak Burcu Günlük Yorumu​

Başak burcu günlük yorumu hayatınızın dönüm noktalarına girmek üzere olacağınızı hissediyorum. Son zamanlarda yaşadığınız sıkıntıları bir kenara bırakabilir ve hayatın en renkli günlerine geçeceksiniz. İstediğiniz bir şekilde yaşamaya başlamak için vermiş olduğunuz sabır mücadeleniz artık güzel bir şekilde sonuçlanacak. Hayatınızda kimsenin olmaması bu süreçlerde sizi yıpratmış da olabilir. Artık bu duruma bir son vereceksiniz. Çünkü kapınızı çalmak üzere olan kişi ile mutlu bir birliktelik kuracak, en güzel günleri elde edeceksiniz. Biraz daha sabırlı olmayı başarırsanız üzerinizdeki kara bulutlar gidebilir ve yerini gök kuşağına bırakacak. Çevrenizde siz yaşlarda olan biri ile tartışmalara girebilir ve sonunda haksız konuma düşebilirsiniz. Her ne kadar kendiniz haklı olduğunuzu biliyor olsanız bile diğer insanlara anlatamayabilir, sonunda siz üzülebilirsiniz. Bu durumlara meyil vermemek adına kendinizi insanlardan uzak tutabilir ve daha rahat bir nefes alacaksınız. Etrafınızda olan fena durumlardan uzak durmanız sizlerin yararına olacaktır. Evcil bir hayvan sahiplenmek istiyorsanız bu ara bunu yapmanız sizler için iyi olacaktır. Onlarla vakit geçirmek sizlere iyi gelecektir.

20 Aralık 2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu​

Terazi burcu günlük yorumu buhran dönemlerinden artık kurtulmak için çok az zaman diliminiz kalmış olduğunu görüyorum. Hayatınızda birinin olmayışını her ne kadar dert etmiyor gibi dursanız bile birinin eksikliğini hissediyor olduğunuzu hissediyorum. Ama merak etmeyin. Yakın zamanda şans kapınızı çalacak ve istediğinizden daha özel biri ile tanışacaksınız. Hayatınıza girecek olan kişi biraz ciddi ve ağır başlı gibi duruyor olsa bile sizler ile en çocuk yanlarınızı ortaya çıkaracak. Bu yüzden gelecek kişiyi sabır ve sükunet ile beklemek sizlerin yararına olacak. Son zamanlarda çevrenizde olan insanların sizlere dediklerini sürekli kulak ardı ediyorsunuz gibi hissediyorum. Fakat deneyimleri ile sizleri aydınlatmak isteyen insanları dinleyebilir ve daha rahat hareket edebilirsiniz. Hayatınızda güneş açan günlerde karamsar modlara düşecek gibi olsanız dahi bunlara izin vermemeyi denemelisiniz. Böylece son zamanlarda hasret kaldığınız durumlardan kurtulabilir ve her şeyin lehinize sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Kısa süreli bir yolculuğa çıkabilir ve burada kendiniz için en önemli olan fırsatları da elde edebileceksiniz. En güzel güler yakın zamanda kapınızı çalmaya gelecek.

20 Aralık 2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu​

Akrep burcu günlük yorumu kısa süre içerisinde hayatınızda duygu dolu anlar yaşayacak olduğunuzu gösteriyor. Beklediğiniz kısmet her şeyi ile kısa sürede kapınızı çalabilir ve hayatı heyecan dolu enerjik bir şekilde yaşamaya başlayacaksınız. Tanışacak olduğunuz kişi ile yaşlarınızın oldukça yakın olması daha rahat kafaların uyuşmasına, ve oldukça uyumlu bir çift olmanıza yardımcı olacak. Bu noktalarda sabırlı bir şekilde en iyisini beklemeniz istediğiniz gibi sonuçlanması konusunda etken olacak. İş konusunda son zamanlarda çektiğiniz sıkıntılar varsa bunlar da artık son bulacak. Yeni tanışacak olduğunuz bu kişi adeta hayatınıza şansı getirecek ve olumsuz giden her şey bir anda olumlu sonuçlara dönecek. 2 vakte kadar çevrenizde yer alan insanlar ile tartışma ortamlarından uzak kalmaya gayret etmelisiniz. İnsanlar ile daha rahat iletişim kurmayı tercih edebilir, onlara ani çıkışlarda bulunmak yerine dertlerini dinleyebilirsiniz. Böylece çevrenizde herkes tarafından daha çok sevilen ve sayılan bir insan haline gelebilirsiniz. Mutlu günler yakında kapınızı çalacak

20 Aralık 2020 Yay Burcu Günlük Yorumu​

Yay burcu günlük yorumu istemediğiniz bir tartışma ortamında kendinizi bulacak olduğunuzu hissediyorum. Bu durumlarda kaçmak yerine insanlar ile yüzleşmeyi tercih edecek ve hayatınızda farklı evrelere giriş yapacaksınız. Bu ara içinizde oluşan ruhsal bunalım ile herkese bir anda patlayabilir ve kalp kırıklıklarına neden olabilirsiniz. Artık bu durumlara bir dur deme vaktiniz gelmeli. Üzerinizde olan negatif enerjileri atmak için bir ortama girebilir ve insanlar ile uygun iletişimleri kurabilirsiniz. Odanızda yalnız kalmak istediğiniz anlar olacaktır. Ve içe dönük yaşamak yerine içinizde olan sorunları çözmek için emek vermeniz daha uygun olur. Evinizde eskidiğine inandığınız eşyalar olabilir ve bunları değiştirme düşüncesine girebilirsiniz. Bu ara alışveriş yapmak için uygun zaman dilimlerinde olacaksınız. Kısa bir araştırma sonucu istediğiniz eşyalara kavuşacak olduğunuzu görüyorum. Hayatınızda sürekli git gelleri ile olan kişiler ile artık düzgün bir yola gireceksiniz. Bu süreçlerde baskıcı tavrınızı artık durdurmanız daha iyi olacaktır. Karşınızda olan kişinin ilgisiz hallerinden şikayetçiyseniz dile getirebilir ve birlikte çözüm yolları üretebilirsiniz. Biraz yalnız kalmak sizler için iyi gelen anları beraberinde getirecektir.

20 Aralık 2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu​

Oğlak burcu günlük yorumu hayatınızda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğu bu ara ön planda olacak. Fakat biraz düşündükten sonra bu durumun tek nedeninin içinizde olduğunu göreceksiniz. Geçmiş zamanlarda takılı kalmak yerine sadece içinizde olan cevheri ortaya çıkarmak yeterli olacaktır. Herkes ile anlaşmazlıklar yaşadığınız zaman dilimleri bu ara baş gösterebilir. Kimseyi dinlemek istemediğiniz, sadece yalnız kalmak istediğiniz bu süreçlerde dinlenmeyi tercih etmelisiniz. Kısa süreli bir plan kurabilir ve tek başınıza bir yola çıkabilirsiniz. Aslında bu yol size beklediğinizden daha iyi gelecektir. Kendiniz için bir şeyler yapmak için artık ertelemeleri bırakabilir ve rahat edebilirsiniz. Hayatınıza girmek için can atan kişi artık git gel durumlarından sıkılmış gibi duruyor. Yakın zamanda netleştirmek ve sizleri hayatının her alanında görmek istediğini dile getirecektir. Vakit aslında en büyük nakittir. Bunun farkına varacağınız zaman dilimleri gelecek. Ve o gün sizler de hiçbir şey için geç olmadığını ama aynı zamanda hiçbir şey için erken de olmadığını göreceksiniz. Tam zamanında olacağınız anlardasınız.

20 Aralık 2020 Kova Burcu Günlük Yorumu​

Kova burcu günlük yorumu uzun yollara çıkmak ve kafanızdaki tüm sorunları orada bırakmak isteyebilirsiniz. Aslında bu ara tek ihtiyacınız olan şeyin bir deniz kenarına gitmek olduğunu, orada kafa dinlemek olduğunu düşünüyor olduğunuzu görüyorum. Kendiniz için uygun bir zaman dilimi açabilir ve kısa süreli gezintiye çıkabilirseniz her şey döndüğünüzde çok güzel olacaktır. Hayatınızda olan herkese karşı şüpheli tavırlarınızın olması karşınızdaki kişilerin üzülmesine neden olacak. Her şeyi kendi başınıza çözmek isteyebilirsiniz. Fakat bazı anlarda yardım almayı tercih etmek istediğiniz sonuçlara daha rahat ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Hayallerinizi her ne kadar uzun bir süre ertelemiş gibi hissediyor olsanız bile artık tam zamanı olduğunu görebilirsiniz. Hayatınızda yer alan kişi ile ciddi ilişkilere geçiş yapmak üzeresiniz. Her alanda başarılı olmak için sadece kolları sıvayarak ne istediğinize karar vermeniz yeterli olacaktır. En yakın dostlarınızı tanımadığınız zaman dilimlerinde yer alabilirsiniz. Bunun için üzülmek yerine uygun çözüm yolları bularak onlar ile sorunları çözmeyi tercih edeceksiniz. Yapıcı tavırlarınız ile rahat bir hayata geçiş yapmayı başaracaksınız.

20 Aralık 2020 Balık Burcu Günlük Yorumu​

Balık burcu günlük yorumu artık geçmişe takılı kalarak yaşamayı bir kenara bırakıyorsunuz. Her zaman gidenlerin arkasından üzülen bir yapınız var olduğunu görüyorum. Fakat gidenler için üzülmek yerine kalanlar ile mutlu olmayı tercih edeceksiniz. Kendinizi durduk yere cezalandırmak yerine her şeye olumlu yönlerinden bakacaksınız. Aslında başınızı kaldırıp bir kere etrafa baktığınız zaman ne kadar kıskanılan ve imrenilen biri olduğunuzu göreceksiniz. Yakın zamanlarda hayatınızın değişmesine etki edecek bir telefon alabilirsiniz. Kariyer hayatınızın bir anda istediğiniz şekilde yön aldığını göreceksiniz. Farklı yerler keşif etmek isteyebilir ve eğlence hayatına olan merakınız artabilir. Bu noktalarda daha yapıcı bir şekilde devam edebilir ve maddi dengenizi bozmadan ufak çaplı gezilerde yer alacaksınız. Hayatınızda olan kişiler ile artık karmaşık durumlarınız da son bulacak gibi hissediyorum. Gelecek mi gidecek mi diye düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Her an sizlerin yanında yer almak ve sürpriz dolu anlar ile sizleri mutlu etmek isteyecek gibi hissediyorum. Biraz sizler de emek verirseniz aslında her şeyin güzel bir şekilde başlayacak olduğunu gözlemleyeceksiniz. Her şey güzel olacak. Bu kadar farklı anları sizler de hayatınızın her güzel hamlesi ile göreceksiniz. İstediğiniz kadar özel anların hayatınızda yer alması için çok az bir zamana ihtiyacınız kaldı.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,160
Koç burcu günlük yorumu
istediğiniz kadar güzel olan bir eş hayallerinizi süslemek için ata binmiş de geliyor gibi hissediyorum

Nerden geliyor acaba??Yolu kaybetmiş??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...