• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

23 Aralık 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
23 Aralık 2020 Çarşamba Koç Günlük Burç Yorumlar

Sabırsız bir haliniz var ve bu sabırsız haller size birçok fırsatı kaybettiriyor. Duygularınızı karşı tarafa yoğun bir şekilde yansıtacaksınız. Tartışmalardan uzak olmanız size fayda sağlayacak.

23 Aralık 2020 Çarşamba Boğa Günlük Burç Yorumları

Fazla meraklı olacağınız bir günden merhabalar! Olayları sürekli irdeleyeceksiniz. Savunduğunuz konuların arkasını bırakmayacaksınız. Meslek konularında başarı sizinle.

23 Aralık 2020 Çarşamba İkizler Günlük Burç Yorumları

Bugün yurt dışı ile ilgili işlemler yapabilirsiniz. Bireyselliği bir kenara bırakıp herkesle iletişim kuracaksın.

23 Aralık 2020 Çarşamba Yengeç Günlük Burç Yorumları

Özgürlük duyguları bugün en büyük yoldaşın olacak. Enerjiniz artacak ve güçlü olacaksınız. Maddi anlamda tartışmalı, yoğun ve zorlu günlerdesiniz.

23 Aralık 2020 Çarşamba Aslan Günlük Burç Yorumları

Çevresel faktörler sizi zorlayacak ve hedeflerinize ulaşırken engellerle karşılaşacaksınız. Hayallerinizin peşinden koşmanız sizi güçlü kılıyor. Arkadaşlarınızla enerjik bir ortamda aktivite yapacaksınız.

23 Aralık 2020 Çarşamba Başak Günlük Burç Yorumları

Ekonomik anlamda sorunlar yaşayacaksınız. Birlikte çalıştığınız insanlar sizi yoracak ve size zarar vermek isteyecek. İş yerinde enerjiniz yükselecek.

23 Aralık 2020 Çarşamba Terazi Günlük Burç Yorumları

Partnerinizle aktiviteler yapacaksınız ve onun kişisel özelliklerine bir kez daha hayran olacaksınız. Güneş size katkı sağlayacak ve sosyal ortamlarda ilişkilerinizi pozitif etkileyecek. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız.

23 Aralık 2020 Çarşamba Akrep Günlük Burç Yorumları

Çevrenizdeki görüşmeler size yeni kapılar açacak. Ailevi konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Odak noktalarınızı gözden geçiriniz.

23 Aralık 2020 Çarşamba Yay Günlük Burç Yorumları

Çevrenizdekiler size farklı tekliflerde bulunabilir. İş yoğunluğunuz artacak. İyi niyetli ve ilginç teklifler size cazip gelebilir. Duygularınızda mantığınız devreye girecek.

23 Aralık 2020 Çarşamba Oğlak Günlük Burç Yorumları

İş alanında önemli sorunlar yaşayabilirsiniz. Enerjiniz düşecek ve kendinizi yorgun hissedeceksiniz. İdealleriniz değişebilir. Her zaman hedeflerinize ilerlemek hızlı olmayabilir.

23 Aralık 2020 Çarşamba Kova Günlük Burç Yorumları

Yenilikleri seviyorsunuz fakat yeniliklere
ulaşırken aceleci davranmayınız. Seyahat planları size iyi gelecek.

23 Aralık 2020 Çarşamba Balık Günlük Burç Yorumları

Yeni atılımlar size iyi gelecek. Şartlar sizi sıktı, daha fazlasını yapacaksınız. Enerjinizi doğru kullanınız.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Sabırsız bir haliniz var ve bu sabırsız haller size birçok fırsatı kaybettiriyor. Duygularınızı karşı tarafa yoğun bir şekilde yansıtacaksınız. Tartışmalardan uzak olmanız size fayda sağlayacak.

Döndüm daldan kopan kuru yaprağa
Leylim ley
Seher yeli dağıt beni kır beni
Leylim ley
Götür tozlarımı burdan uzağa
Leylim ley
Yarın çıplak ayağına sür beni
Leylim leyLeylim ley
:a-(114):

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650

Döndüm daldan kopan kuru yaprağa
Leylim ley
Seher yeli dağıt beni kır beni
Leylim ley
Götür tozlarımı burdan uzağa
Leylim ley
Yarın çıplak ayağına sür beni
Leylim leyLeylim ley
:a-(114):
:Ddddd sonunda delirtti bu küre :Dddd

Su°

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
6,440
Arkadaşlarınızla enerjik bir ortamda aktivite yapacaksınız.

Kastettiğin arkadaşlarımda bir ortamda hemde enerjik aktivitemiz olursa toplam bize yazılacak ceza miktarını hesaplayayim bari ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...